Paskola už automobilį

Paskola už automobilį bei paskolos automobiliui pirkti (lizingas). Su Kreditus.lt pasirinkite geriausią kreditorių ir sutaupykite. Kreditai už automobilį iki 15000 EUR. 

Paskola už automobilį yra vienas greičiausių būdų gauti didesnę sumą įkeičiant savo turimą turtą. Šiuo metu Lietuvoje yra dvi bendrovės kurios specializuojasi tokių paskolų išdavime. Tai jau viesiems gerai žinoma MOGO bei nauja ir dar ne visiems girdėta bendrovė - Paskola23. Šiuo metu už automobilį galima gauti paskolą iki 15000 eurų.

AUTOMOBILIU GALIMA NAUDOTIS IR TOLIAU

Net gavus paskolą ir įkeitus savo transporto priemonę, žmogus gali ja ir toliau naudotis. Todėl daugumai toks skolinimosi būdas atrodo itin patrauklus. Bendrovė skolininati pinigus taip pat turi papildomą garantą, kad paskolinti pinigai bus grąžinti. Čia skirtingai nei vartojimo kredituose įmonė rizikuoja mažiau, nes visada yra garantas, kad  net skolininkui nesumokėjus pinigų, galima bus gauti automobilį. Besiskolinančiam žmogui tai taip pat yra kur kas naudingiau ir paprasčiau nes:

  • Kreditas išduodamas paprasčiau nei banko vartojamoji paskola;
  • Mažesnės palūkanos nei kitų smulkiųjų vartojimo kreditų;
  • Automobiliu gali naudotis ir toliau.

Visu formalumus sutvarkyti galima itin greitai (turint omenyje, kad tai ilgalaikė paskola su užstatu). Šių paskolų išdavime besispecializuojančios bendrovės teigia, kad atsakymą dėl kreditavimo galima gauti per pusvalandį. Dažniausiai žinoma užtrunkama kiek ilgiau, bet šiandieniniame pasaulyje visi stengiasi dirbti greitai. Jei neturite pradelstų įsipareigojimų, automobilis yra registruotas, apdraustas ir turi galiojančią techninę apžiūrą - pinigai jūsų sąskaitą pasieks per kelias valandas. Dar vienas svarbus momentas - visus formalumus galima sutvarkyti internetu, todėl nėra jokio reikalo važiuoti į bendrovės atstovybę. Online paslaugos itin aktualu tiems žmonėms kurie gyvena mažesniuose miesteliuose, nes minėtos bendrovės turi atstovybes tik didmiesčiuose.

Pinigai kaip ir iš greitųjų kreditų bendrovių yra pervedami į paskolos prašančio asmens sąskaitą banke. Sąskaitos savininkas turi būti tas asmuo, kuriam priklauso automobilis ir kurio vardu yra suteikiama paskola. Standartiškai dar reikia pervesti vieną centą į bendrovės sąskaitą tam, kad nekiltu abejonių dėl besikreipiančio asmens tapatybės. Sutvarkius visus formalumus pinigai dažniausiai galutinį vartotoją pasiekia per 15 minučių.

Iš pliusų galima paminėti tai, kad dažnai yra suteikiama suma net didesniai sumai nei vertas jūsų automobilis. Paskola23 šiuo metu klientams siųlo kreditą iki 110% nuo automobilio vertės bei papildomai mokėjimo atidėjimą net šešiasdešimčiai dienų. Tai išties puiki progą gauti paskolą, o mokėti tik po beveik dviejų mėnesių. Mogo savo ruožtu siūlo ne tik kreditą už automobilį, bet ir suteikia automobilių lizingo paslaugą. Taigi čia galite gauti neti paskolą už savo automobilį, bet ir paskolą jam nusipirkti.