Straipsniai

revolut

Trumpai apie “Revolut”

Tikriausiai esate girdėję apie “Revolut”. Tai finansinių sprendimų startuolis, kuris per pastaruosius metus užsiaugino gana nemažą klientų ratą. Kompanija didelio dėmesio susilaukė dėl nemokamai dalijamų mokėjimo kortelių, kurias pristato paprastu paštu. Siuntimo paslauga po kurio laiko buvo apmokestinta, tačiau neseniai vykusių “Revolut” kortelių dalybų metu, Lietuvoje jas vėl buvo galima gauti nemokamai.

“Revolut” siūlo nemažai nemokamų paslaugų savo klientams, todėl susidomėjusių ratas vis auga. Pinigus iš bankų sąskaitų į “Revolut” kortelę arba tarp dviejų “Revolut” klientų galima pervesti nemokamai. Valiutos konvertavimas vyksta naudojant oficialų valiutos kursą be jokių papildomų mokesčių. Grynųjų pinigų išgryninimas visuose bankomatuose iki 200 Еur su “Revolut” kortele taip pat yra nemokamas.

Pirmasis klausimas, kuris kyla išgirdus ilgą nemokamų paslaugų sąrašą - kaip “Revolut“ pavyksta šias paslaugas pasiūlyti nemokamai ir iš ko “Revolut” uždirba pinigus? “Revolut” laikosi principo, kad leisti pinigus ir juos siųsti kitiems žmonėms neturi būti brangu. Kuomet bankai ir kiti finansinių paslaugų teikėjai taiko daug įvairiausių mokesčių, “Revolut” šių mokesčių klientams netaiko. Pajamas kompanija gauna iš mokesčio, kurį sumoka pardavėjai “MasterCard” už tai, kad būtų aptarnautas mokėjimas. Už tai kad buvo teikiama paslauga “Revolut” gauna šį mokestį. Kitas įmonės pajamų šaltinis - papildomų paslaugų planai, pradėta teikti telefono draudimo paslauga. Artimiausiu metu planuojama pasiūlyti ir kelionių draudimo paslaugas kortelės turėtojams.

“Revolut” savo paslaugas siūlo ne tik privatiems vartotojams, bet taip pat ir verslui. Įmonės gali atsidaryti sąskaitą, kurios pagalba supaprastėja ir yra lengviau valdomi tarptautiniai atsiskaitymo srautai, nesudėtingai atliekamos įmokos tiekėjams, galima lengvai organizuoti keliones į užsienį. “Revolut” privalumas yra tas, kad sąskaitų atidarymas keliomis valiutomis yra itin paprastas ir netaikoma daug bereikalingų mokesčių. Tikėtina, kad “Revolut” plečiantis gana sparčiai, bus pasiūlyta ir daugiau įvairių paslaugų, siekiant pritraukti kuo daugiau klientų. Orientacija į žmogų, ne kaip į vienos šalies gyventoją, o kaip į globalų viso pasaulio pilietį, padeda kompanijai sparčiai vystytis ir plėstis. Manoma, kad “Revolut” ir kiti panašūs startuoliai gali suduoti smūgį tradicinei ir perdėm biurokratiškai bankininkystei.