Straipsniai

reitingas

Kreditų istorija gali reikšti daugiau nei manote

Kiekvienas Jūsų pasiskolintas euras, laikų grąžinta paskola ar pavėluota įmoka sudaro Jūsų kredito istoriją, kuri gali reikšti kur kas daugiau nei įsivaizduoja dalis žmonių. Ir tai iššauki beprasmius konfliktus, sudaro įvairių problemų, tiek finansinių, tiek ir moralinių. www.kreditus.lt administracija įspėja, kad negrąžinus net ir nedidelio kredito, gali kilti didelių nemalonumų, kurie pasekoje gali įtakoti jūsų galimybę skolintis bei gauti kitas ilgalaikių įsipareigojimų reikalaujančias paslaugas.

Bloga istorija – nebus nuolaidos internetui

Kai kurie interneto tiekėjai taiko labai akivaizdžias dvigubas sąlygas savo klientams. Tiems, kurie nenori turėti įsipareigojimų taikomos kur kas didesnės kainos nei tiems, kurie sutinka iš karto pasirašyti sutartį metams ar dviem. Kadangi internetu naudojamės nuolat, ilgalaikės sutartys retai kada gąsdina, tad ir įsipareigoti linkstama, ypač jei siūloma papildoma įranga, pavyzdžiui, nešiojamas kompiuteris už simbolinį mokestį ar televizija, dar kas nors. Deja, bet tie žmonės, kurie turi blogą kredito istoriją (negrąžintos paskolos, pradelsti ar nuolat pradelsiami mokėjimai) gali negauti palankių sąlygų ir nori nenori turės rinktis neterminuotas sutartis be įsipareigojimų ir, be abejo, be žymių nuolaidų.

Būsto paskolos galimybės užvertos ilgam

„Juodos dėmės“ kredito istorijoje užkerta kelią kitoms paskoloms, o dažniausiai nusivylimą sukelia tai, jog nesuteikiama būsto paskolą net ir turint pakankamai didelį pradinį įnašą bei tikrai užtektinas pajamas. Tačiau jei turite pakankamas pajamas, bet nuolat vėluojate atlikti įmokas ar vis dar negrąžinote kokio nors kredito, neatsiskaitėte už suteiktas paslaugas ir panašiai - bankas nelaikys Jūsų patikimu klientu ir gali dvejoti, suteikti paskolą Jums ar nesuteikti.

Kredito istoriją galima ištaisyti. Visų pirma, grąžinkite visas paimtas paskolas, atsiskaitykite su kitais kreditoriais, nes į kredito istoriją savo žymes palieka ne tik bankai ar kreditų bendrovės, bet ir paslaugų ar kitos įvairios bendrovės. Be abejonės, po grąžinto kredito reikės laiko - žyma apie atliktus įsipareigojimus atsiranda vos tik bendrovė pažymi, jog apmokėjote paslaugą, tačiau apie tai, jog buvo vėlavimas informacija dar kurį laiką lieką. Geriausia, ką galite padaryti – nesuklysti, tai yra, iš karto vykdykite įsipareigojimus tinkamai, nedelskite apmokėti nei paslaugų, nei paskolų, nes vėliau bus tik sunkiau.