Straipsniai

Ką reikia žinoti prieš skolinantis automobilio prikimui

Ar kada nors esate susimastę kokia jūsų finansinė padėtis? Kiek pajamų gaunate iš skirtingų darboviečių, neoficialių pajamų ir valstybinės paramos. Mes norime jums padėti susigaudyti terminuose ir dabar norime jus informuoti labai aktualia tema apie kreditus automobiliams. Detaliai palyginsime kokias paskolas siūlo paskolų bendrovės, kaip gauti paskolą kaip privačiam asmeniui, kaip gauti jei turite blogą arba gerą kredito istoriją arba išvis tokios neturite. Tai klausimai kurie žinome kad jums tikrai labai rūpi ir mes esame čia tam kad atskleistume visas kortas.

Pradėkime nuo to, kad jums reikės atskleisti jautrią konfidencialią informąciją kokio dydžio atlyginimą gaunate iš darbdavio, jeigu tai privatus verslas tuomet reikės pateikti informaciją kokios pajamos gaunamos ten. Jūs privalėsite duoti sutikimą us tikrinamos jūsų banko sąskaitos, deklaruota gyvenama vieta. Kam kredito bendrovėms reikalingi šie duomenys, ko jie iš tiesų ieško? Jie nori apsidrausti ir įsitikinti ir žinoti, kad jūs esate nuolatinis Lietuvos gyventojas ir jeigu jūs dažnai važinėjate į Jungtinę Karalystę ar Norvegiją uždarbiauti jūs būsite laikomas rizikingesniu kredito įmonės klientu. Kreditoriams yra daugiau saugiau suteikti paskolas vietiniams gyventojams kurie dirba lietuviškose firmose ir gauna stabilias algas. Šansai gauti paskolą automobiliui bus didesni jei bent pusę metų ar metus busite praleidęs Lietuvoje.

planuojaKitų atveju gali tekti mokėti ypatingai didelę palūkanų normą. Įmonėms teikiančioms paskolas nereikalingi tokie klientai kurie dažnai keičia darbu, gyvena skirtingose valstybėse, nuolat keičią buvimo vietą nes jie baiminasi, kad paskolą gali tekti nurašyti kaip nuostolingą. Iš tolo žiūrint atrodo kodėl jiems taip svarbu ar tu dirbi vienoje darbovietėje ar kitoje, dažnai keiti ir pan. Atsakymas paprastas, jeigu taip žmogus elgiasi su darbdaviu galbūt jis nėra patikimas ir neturės darbo kai reikės grąžint kredito įmokas. Iš esmės pajamų dydis nėra tas faktorius kuris galutinai nusprendžia kad tikrai gausite kreditą, skirtumas tarp pajamų ir išlaidų suteikia kredito svarstymo komitetui pačią vertingiausią informaciją apie jus. Tai yra ne išimti, kad mažesnę algą gaunantis taupus darbuotojas kreditą gali gauti greičiau nei koks nors išlaidus turtuolis. Dažnai atsitinka kai nuėjus prašyti finansavimo žmogus savo einamojoje banko sąskaitoje neturi pakankamai lėšų, sakykime yra tik kelios dešimtys eurų. Nedarykite tokios klaidos jei norite kad jūsų pateikta paraiška būtų patenkinta.

Kredito įstaigai gali pasirodyti jog esate visiškai beviltiškas žmogus ir jie rimtai suabejos kad paskolintus pinigus sugebėsite grąžinti laiku. Jeigu jūs visiškai neturite nei grynųjų pinigų nei lėšų banko sąskaitoje vienintelis būdas gauti kreditą jei tik jūsų tėvas, mama, dėdė, brolis, sesuo, vyras, žmona ar kitas asmuo pasirašys garantinį raštą ir patvirtins savo atsakomybę laiduoti už jūsų įsipareigojimus. Užsienyje asmenims su bloga kredito istorija paskolas lengviau nei bankai išduoda kredito unijos, o atlaidžiau žiūri ar atitinkate keliamus reikalavimas ir suteikia jums didesnį šansą gauti paskolą. Beveik šimtu procentu garantuojame, didesnės rizikos grupei priklausantiems klientams taikomos šiek tiek didesnės palūkanos nei įprastai normaliems žmonėms. Norėdami būti tikri kad gausite kreditą, iš anksto tam ruoškitės. Taupykite pinigus ir atidėkite į šalį kaupdami pradiniam įnašui.

Kuo didesnis jūsų indėlis į perkamą turtą, transporto priemonę tuo bus geresnės sąlygos, didesnę sumą galėsite pasiskolinti mažesnėmis palūkanomis. Kiek palūkanų reikės sumokėti per visą paskolos terminą galite suskaičiuoti iš anksto.