Straipsniai

Kreditai internetu

Galimybė pasiskolinti nekeliant kojos iš namų

Kreditai internetu – galimybė pasiskolinti nekeliant kojos iš namų. Skamba iš tiesų patraukliai, tačiau ar viskas taip gera ir gražu, kaip teigiama kreditų bendrovių reklamose? Be abejonės kreditai turi savų sąlygų ir trūkumų, tačiau atsakymas į minėtą klausimą yra labai subjektyvus ir priklauso nuo konkrečios Jūsų situacijos.

Dažnu atveju kreditai rūpesčių nekelia, tačiau įprastai eskaluojami būtent tie atvejai, kuomet dėl kreditų žmonės patiria vienokių ar kitokių nuostolių, problemų. Deja, nuo to nėra apsaugos nei vienas, ne tik kreditų ir paskolų srityje. Visgi, ar problemos dėl kreditų dažnos ir tikrai pavojingos?

Vienareikšmiai nepavyks atsakyti ir į šį klausimą. Problemų mastas nėra ypatingai didelis, blogųjų paskolų kreivė tai eina žemyn, tai vėl pakyla, o žmonių įsiskolinimai siekia ne vieną milijoną eurų. Tai įprastai yra problema tų žmonių, kurie pervertina savo galimybes atlikti paskolos įmokas, nutyli kai kuriuos įsipareigojimus. Kiek rečiau su finansinėmis problemomis paėmus kreditą susiduria asmenys, netikėtai praradę darbą ar patyrę kitų nelaimių (trauma, nedarbingumas, invalidumas ir kt.).

Iš tiesų, pasitaiko pačių įvairiausių priežasčių, tačiau daugiau nei pusės jų tikrai galima išvengti iš anksto tai numačius. Pavyzdžiui, jei žinoma, kad įmonė, kurioje dirbate, dirba nuostolingai, nevertėtų skubėti imti paskolą, labai tikėtina, kad artimu metu Jūs liksite be esamo darbo. Kita išeitis tokioje situacijoje – papildomo darbo paieškos ar darbovietės keitimas.

Nepaisant tykančių pavojų, kreditai internetu ypatingai populiarūs tarp mažesnes nei vidutines pajamas turinčių asmenų. To priežastis – gana mažos suteikiamos kredito sumos, kurių dažniausiai prisireikia būtent tiems, kurie gyvena be santaupų, jaučia pinigų stygių, tačiau turi stabilias, nors ir nedideles, pajamas. Visgi vertėtų nepamiršti, kad pagal esamas taisykles, kreditai negali sudaryti daugiau nei 40 proc. gaunamų oficialių pajamų. Tai ne tik skatina atsakingesnį skolinimąsi, bet ir gali šiek tiek padėti mažinti šešėlinę ekonomiką šalyje.

Šiai dienai yra keletas kredito rūšių, kai kurios iš jų neigiamą įvaizdį spėjo sudaryti tuomet, kai jie buvo teikiami kone bet kam. Šiuo metu taip nėra, tačiau etiketę, kuri buvo prilipdyta anksčiau, nusiplėšti gana sunku. Kreditų bendrovės neriasi iš kailio bandydamos įtikinti žmones, kad skolintis nėra taip pavojinga ir baisu, kaip mėgsta teigti priešininkai, tačiau Lietuvoje gyventojai labiau pasitiki bankais nei kreditų bendrovėmis. Savaime suprantama, bankai tuo naudojasi ir kartu bando įtikinti žmones, kad greitųjų kreditų bendrovės yra blogas pasirinkimas.

Kadangi kiekvienas žmogus ar įmonė yra suinteresuoti asmenine nauda, gauti nešališką nuomonę yra labai sunku, kone neįmanoma. Mūsų siūlymas Jums – pasverti visas teigiamas ir neigiamas kredito savybes konkrečioje situacijoje, peržvelgti savo galimybes vykdyti naujus įsipareigojimus, atsižvelgti į naujienas ar specialistų komentarus, viską sudėti į vieną vietą ir nuspręsti, skolintis šią dieną Jums palanku ar rizikinga.

Be abejonės, rizika, jog paskola gali sukelti kokių nors finansinių nuostolių ar problemų, išlieka, tačiau renkantis paskolą atidžiai tokia galimybė numenksta iki artimos nuliui. Siekiant būti kone visiškai užtikrintiems, nieko nėra geriau kaip draudimas, numatant darbo netikimo galimybę. Tai papildomos išlaidos, tačiau kai kuriais atvejais galimybė ypatingai daug sutaupyti.

Kreditai savaime nėra negatyvus dalykas, o patys žmonės, nevertindami savo galimybių ir esamos situacijos paverčia kreditus nuostoliais ar problemomis. Siūlome netapti tuo žmogumi ir pasirinkti patį geriausią variantą, kuris įmanomas Jums. Negalite išsirinkti patys? Kreipkitės į patyrusius specialistus, galinčius suteikti vertingą konsultaciją finansavimo klausimais.