Kada kreipiamasi dėl greito kredito?

Sugedus automobiliui ar patekus į eismo įvykį kartais patiriamos labai didelės išlaidos. Vienose situacijose atsisakoma automobilio arba jis pakeičiamas kitu, senesniu, kitose situacijose nori nenori tenka galvoti kaip įsigyti panašios vertės automobilį ar sutvarkyti savąjį. Jei tam trūksta pinigų, galima pasižiūrėti, ką siūlo paskolos, greitieji kreditai.

Pasiskolinus trūkstamą sumą pinigų galima greitai išspręsti atsiradusią problemą, o gal tuo pačiu atnaujinti savo transporto priemonę į tokią, kuri rečiau gestų. Bet kuriuo atveju, tam tikrose situacijose griebtis paskolos tikrai nėra bloga mintis, tačiau reikia žinoti keletą dalykų.

Visų pirma, paskolą per nustatytą laiką reikės grąžinti, todėl turite būti tikri, kad Jums nepristigs pinigų, nepasikeis Jūsų finansinė padėtis į blogąją pusę. Taip pat svarbu suprasti, kad taupymas kartais yra efektyvesnė, nors ir ne tokia greita išeitis. Beveik visi kreditai ir paskolos yra apmokestinami palūkanomis, kurias tenka mokėti su kiekviena įmoka, o tai gerokai pakelia bendrą paskolos sumą, todėl jei niekur neskubate ir galite taupyti – tai bus pigesniu variantu.

Išanalizavus kreditus.lt lankytojų elgesį galima teigti, kad aktyviausiai skolinamasi paskutinę mėnesio savaitę. Tai gali būti susije su viršytu šeimos biudžetu bei noru laiku atsiskaityti už einamuosius įsipareigojimus. Iš lankytijų apklausos (žiūrėti žemiau esantį paveiksluką) matome, kad didžioji dalis greitus kreditus imančių žmonių planuoja juos panaudoti matome, kad žmonės linkę skolintis tuomet kai pritrūksta pinigų iki algos arba tam, kad padengti esamus įsiskolinimus. Kiek mažiau apklaustųjų nurodė, kad pinigus išleis einamosioms išlaidoms bei komunaliniams mokesčiams. Apie 10 procentų lankytojų nurodė, kad pinigus panaudos kitiems tikslams.

naudojimas

Neretai dėl greitos paskolos ar trumpalaikio kredito kreipiasi asmenys, kuriems atsiranda neplamuotų finansinių išlaidų. Nevisada tai būna avarija ar kita bėda. Dažnai pasitaiko, kad netinkamai suplanavus atostogų biudžetą tenką skolintis. Kartais žmonėms veluoja atlyginimas ir tam, kad nebūtų pradelsti einamieji mokėjimai už buitines paslaugas (komunaliniai mokesčiai, finansiniai įsipareigojimai, draudimas) yra kreipiamasi į greitus kreditus teikiančias įmones. Juk pirmas kreditas, dažniausiai yra nemokamas, todėl tokiu būdų dalis žmonių stengiasi sutaupyti.

Imant paskolą taip pat reikia nepamiršti, kas laukia jei neatiduosite visos sumos, delsite ar kils kitokių bėdų. Dažniausiai seka delspinigiai, baudos, taip pat gali tapti sunku vėliau gauti naują paskolą ar kreditą, keblumų kyla ir sudarant sutartis. Taigi, prieš griebdamiesi kredito įvertinkite visas savo galimybes.