Žmonės, kurie galvoja apie savo galimybes gauti paskolą, visuomet pagalvoja apie keletą pasirinkimų. Dažniausiai jie būna du – oficialūs kreditoriai arba privatūs fiziniai asmenys. Tokiais atvejais yra bandoma apsispręsti, kuris iš šių variantų galėtų būti pats tinkamiausias ir optimaliausias. Tačiau iš tiesų vieno visiems tinkančios atsakymo tikrai nėra ir negalėtų būti, kadangi kiekviena situacija yra labai individuali ir skirtinga. Jei vieniems pavyksta labai palankias sąlygas gauti kreipiantis į oficialius kreditorius, tai kitiems tą patį gali pavykti padaryti kreipiantis į privačius fizinius asmenius. Tai tik dar kartą parodo, kad nėra universalaus varianto, kurį būtų galima labai lengvai pritaikyti kiekvienu atveju. Kaip bebūtų, visuomet galima pasinaudoti ir keliais papildomais praktiškais patarimais.

jaunimas

Read More

Su kuo dažniausiai žmonėms asocijuojasi žodis paskolos? Su naujomis galimybėmis? Gražesne buitimi? Geresne gyvenimo kokybe? O gal – galimybe įgyvendinti kitas savo svajones? Visi šie atsakymų variantai be abejonės tinka, tačiau nereikia pamiršti, kad paskolos neretai yra susijusios su ir tam tikromis klaidomis, kurias padaro jomis susidomėję asmenys. Sakoma, kad nėra nieko geriau, nei galimybė mokytis iš svetimų klaidų. Tai tampa dar aktualiau tuo atveju, jei kalbame apie finansinius klausimus. Taigi, pats metas sužinoti, kokios klaidos daromos dažniausiai.

Read More

Ar kada nors esate susimastę kokia jūsų finansinė padėtis? Kiek pajamų gaunate iš skirtingų darboviečių, neoficialių pajamų ir valstybinės paramos. Mes norime jums padėti susigaudyti terminuose ir dabar norime jus informuoti labai aktualia tema apie kreditus automobiliams. Detaliai palyginsime kokias paskolas siūlo paskolų bendrovės, kaip gauti paskolą kaip privačiam asmeniui, kaip gauti jei turite blogą arba gerą kredito istoriją arba išvis tokios neturite. Tai klausimai kurie žinome kad jums tikrai labai rūpi ir mes esame čia tam kad atskleistume visas kortas.

Read More

Ką daryti, kai pečius ima slėgti per daug paskolų? Kaip elgtis, kad turimi finansiniai įsipareigojimai pernelyg neprislėgtų ir neatimtų gyvenimo pilnatvės? Kaip užtikrinti, kad paskolų grąžinimas būtų savalaikis ir nebūtų pažeista nei vienos paskolos sutartis? Šie klausimai turėtų kilti kiekvienam žmogui, turinčiam ne vieną skirtingo dydžio paskolą. Kaip bebūtų gaila, tačiau nemaža dalis žmonių iki šiol nepagalvoja apie galimybes, kuriomis galėtų pasinaudoti ir palengvinti savo finansinę padėtį. Todėl labai svarbu nepamiršti, kad egzistuoja ir paskolų refinansavimas – finansinės paslaugos, kurios padeda apsaugoti žmogaus finansinę padėtį.

euro skaiciuotuvas

Read More

euraiKad verslas yra viena svarbiausių sričių, su tuo sutiks kiekvienas... Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad ši sritis tuo pat metu išlieka viena tų, kuriai svarbu daugybė įvairių papildomų išteklių. Tam, kad verslas galėtų būti tinkamai vykdomas, yra reikalingas ne tik nekilnojamasis turtas, bet ir tam tikra įranga, žmogiškieji ir, žinoma, finansiniai ištekliai.

Vis dėlto, pastarieji neretai tampa tikrų tikriausia problema: jei tinkamų darbuotojų rasti nėra sudėtinga, o reikalingos įrangos – taip pat pagaminta, tai kalbai pasisukus apie finansus, neretai kyla sunkumų: iš kur gauti trūkstamą sumą pinigų? Beje, svarbu pabrėžti, kad atvejai, kuomet verslui yra reikalingas papildomas finansavimas labai dažni. Tad kas užtikrintų finansavimą?

Read More

Delspinigiai už kreditąDelspinigiai kartais vertinami tarsi keiksmažodis jei pabendrausite su bet kuriuo žmogumi paėmusiu paskolą. Jie sutartyse dažniausiai slepiasi po penkiomis snaigėmis ir yra parašyti ko gero pačiu mažiausiu įmanomu šriftu. Nors anksčiau delspinigiai už laiku nesumokėtas įmokas buvo žvėriški, laikai yra iš esmės pasikeitę. Šiuo metu delspinigiai priklausomai nuo kredito įstaigų salygų gali būti ir tokie maži kaip dešimtoji procento dalis. Nepaisant to ar esate lojalus kredito įmonės klientas jums bus priskaišiuojami delspinigiai už kiekvieną pradelstą dieną.

Read More

paskola automobiliuiAutomobilis – vienas svarbiausių akcentų, pageidaujantiems komfortiškos kasdienybės. Vistik, reikia pastebėti, jog automobilis taip pat yra vienas stambiausių pirkinių. Būtent dėl šios priežasties, nemaža dalis žmonių, susiduria su klausimu, ką daryti: tam tikrą laiko tarpą taupyti ar įsigyti transporto priemonę lizingu.

Read More

Tikriausiai esate girdėję apie “Revolut”. Tai finansinių sprendimų startuolis, kuris per pastaruosius metus užsiaugino gana nemažą klientų ratą. Kompanija didelio dėmesio susilaukė dėl nemokamai dalijamų mokėjimo kortelių, kurias pristato paprastu paštu. Siuntimo paslauga po kurio laiko buvo apmokestinta, tačiau neseniai vykusių “Revolut” kortelių dalybų metu, Lietuvoje jas vėl buvo galima gauti nemokamai.

revolut

Read More

Pasaulinė finansų sistema yra pavojingai priklausoma nuo GPS, o pastaroji yra itin pažeidžiama. Tokią poziciją neseniai apraše qz.com žurnalas. 

GPS ir ekonomika

Egzistuoja didžiulis nematomas, itin tikslus laikrodis, juo naudotis galima iš bet kurios mūsų planetos vietos ir tai yra visiškai nemokama. Ši technologija tai JAV vyriausybės dovana žmonijai, sistema yra priklausoma nuo 31 aplink žemę skriejančio palydovo ir mes ja naudojamės kiekvieną karta kai įsijungiame žemėlapį savo išmaniajame telefone. Na bent jau dauguma iš mūsų mano, kad naudojasi tik tuomet.

Read More