Refinansavimas

Refinansavimas iki 15000 eurų. Paskolos refinansavimas, kelių kreditų apjungimas bei papildomas finansavimas. Refinansuodami savo paskolą ar greitą kreditą ir sumažinkite mėnesines įmokas. Optimizuokite savo paskolas.

credit24

 • iki 5000 € 

  iki 3 metų

 • Nemokamas grąžinimas iki 3 mėn.
 • Nuo 1,99% per mėn.
 • gauti kredita

finbee

 • iki 25000 € 

  iki 7 metų

 • Metinės palūkanos nuo 7%
 • Nemokamas išankstinis grąžinimas
 • gauti kredita

smspinigai

 • iki 20000 € 

  iki 7 metų

 • Viena mėnesio įmoka
 • Mažos palūkanos
 • gauti kredita

Kartais paskolas ar greituosius kreditus paimame ne visai tinkamai įvertinę pasiūlymą. Apsigauname matydami reklamą, neįsiskaitome į sutarties sąlygas ar dėl kokių nors priežasčių turime sprendimą priimti gana skubotai negalėdami palyginti skirtingų pasiūlymų. Dėl to galime susidurti su ganėtinai nepalankiomis grąžinimo sąlygomis, pernelyg didelėmis palūkanomis ar kitais nenaudingais dalykais. Išeitis – paskolos refinansavimas.

KAM TINKA REFINANSAVIMAS?

Refinansavimas gali padėti tiems, kurių priimti įsipareigojimai nėra pakankamai geri ir perfinansavus paskolą bus sumokama bendroje sumoje mažiau (rekomenduojama pirmoje paskolos termino pusėje). Taip pat refinansuoti verta tiems, kurie po kredito suteikimo susidūrė su finansiniais sunkumais, pavyzdžiui, sumažėjo pajamos, ir esamų įsipareigojimų vykdymas tapo per sunkus. Refinansuojant paskolą mokėjimo terminas pratęsiamas, o įmokos sumažinamos, tad kas mėnesį Jus slegianti našta tampa mažesnė. Kiek rečiau ši paslauga pasirenkama siekiant padidinti turimą paskolos sumą. Tokiu būdu padengiama sena paskola paimant didesnę, lygią Jūsų turimiems įsipareigojimams ir pridedant trūkstamą pinigų sumą.

KAIP TAI VYKSTA?

Refinansuodami savo paskolą Jūs atliekate viską labai paprastai, tai menkai kuo skiriasi nuo įprastos paskolos. Pirmiausiai pildoma paraiška turimų įsipareigojimų perfinansavimui, pateikiama esamos paskolos ar kitų įsipareigojimu sutartis. Gaunate refinansavimo pasiūlymą ir jei jis Jus tenkina, o Jūsų pajamos yra pakankamai tvarios, Jūsų seni įsipareigojimai padengiami ir mokate paskolą naujomis sąlygomis – ankstesniam kreditoriui skolingi nebesate. Perfinansuotos paskolos įmokos mokamos kaip įprastos – sumokant nustatytą pinigų sumą kas mėnesį ar kitu sutartyje nurodytu intervalu.

KIEK KAINUOJA REFINANSAVIMAS?

Refinansavimo kaina susideda taip pat kaip ir įprasto kredito. Tai pasiskolinta pinigų suma (turimų įsipareigojimų suma), sutarties sudarymo, administraciniai mokesčiai ir, be abejonės, palūkanos. Palūkanos mokamos nuo naujos paskolos sumos. Tai yra, jei Jūs turėjote skolą kreditų bendrovėje A, kurios suma su visais mokesčiais buvo 1500 €, esate atlikę vieną 100 € mokėjimą, iš anksto grąžinant paskolą neskaičiuojama likusi palūkanų suma ir kai kurie kiti mokesčiai, tad grąžintina suma bus kiek mažesnė nei 1500 eur, sumažėjimas gali būti gana didelis, pavyzdžiui – 300 € mažiau (kuo anksčiau grąžinate, tuo mažesnė mokama galutinė suma), tai nauja paskola bendrovėje B bus 1200 € plius palūkanos nuo šios sumos bei kiti mokesčiai. Kokio dydžio bus palūkanos ir kiti mokesčiai priklauso nuo daugybės dalykų: paskolų bendrovės, Jūsų finansinės situacijos, taikomų palūkanų normų, nustatytų administravimo ir kitų mokesčių, netgi nuo to, kaip gerai mokate derėtis.

AR REFINANSAVIMAS TIKRAI APSIMOKA?

Ar Jūs sutaupydami refinansuodami savo turimus įsipareigojimus atsakyti galima tik įvertinus ir palyginus Jūsų turimus įsipareigojimus ir būsimus (po refinansavimo). Žinoma, tose situacijose, kuomet svarbiausia yra pratęsti paskolos mokėjimą ilgesniam terminui taip sumažinant kasmėnesines palūkanas, finansinio sutaupymo tikėtis nereikia, tačiau tai padeda išvengti kritinių finansinių situacijų laikinai netekus darbo ar dėl vienokių ar kitokių priežasčių sumažėjus pajamoms (sezoninis verslas ir pan.)

REFINANSAVIMO PASLAUGOS

Refinansavimo paslaugas arba skolų refinansavimą siūlo įvairios kreditų įstaigos, dažniausiai kreipiamasi į Bigbank, Credit24, Taupkasė.

BIGBANK

Bigbank siūlosi refinansuoti nuo 750 iki 15 tūkst. eurų. Refinansavimo paskolomos taikomos 18-27 metinės palūkanos, tad verta į Bigbank kreiptis tuo atveju, jei Jūsų turimų įsipareigojimų metinė palūkanų norma yra didesnė. Refinansavimas šiame banke teikiamas ir siekiantiems padidinti paskolos sumą, suteikiama galimybė paskolą refinansuoti kartu su bendraskoliu (pavyzdžiui sutuoktiniu) arba įkeičiant nekilnojamą turtą.

CREDIT24

Credit24 kviečia užpildyti paraišką, pateikti būtinus duomenis ir laukti žinių iš kreditų bendrovės atstovo, kuris pasiūlys konkrečiai Jūsų situacijai tinkantį sprendimą. Jei sąlygos Jus tenkins galėsite padengti turimus įsipareigojimus, pratęsti paskolos grąžinimo terminą ar pasiskolinti papildomai.

TAUPKASĖ.LT

Kredito unija Taupkasė siūlo pasinaudoti refinansavimo paslaugomis norintiems palankesnių sąlygų paskoloms iki 35000 eurų. Taupkasė.lt leidžia apjungti net iki 7 skirtingų kreditų, įsipareigoja pasiūlyti mažiausią refinansavimo paslaugos kainą! Tiesa, unija skirta tik Kauno regiono gyventojams, ar dirbantiems, besimokantiems Kauno apskrityje, įmonėms iš Kauno ir aplinkinių rajonų.

Skolinantis, tiek imant paskolą, tiek siekiant jos refinansavimo, rekomenduojame atidžiai skaityti sutarties sąlygas, išsiaiškinti Jums nesuprantamus punktus, detales. Numodami ranka į smulkmenas rizikuojate susidurti su finansiniais sunkumais ir problemomis, todėl verčiau skirkite laiko iš karto, nes vėliau reikės ir daugiau laiko, ir daugiau pinigų.