Ieškantiems pirmo kredito nemokamai rekomenduojame žemiau esančias bendroves, kurios naujiems klientams pirmą kartą skolina visiškai nemokamai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios bendrovės siūlo ir įmokos atdidėjimą.

moment-credit-logo   

Kreditai: nuo 50 iki 3000 eurų. 
Terminas iki: 24 mėnesių.
Nemokamas pirmas kreditas                       

gauti-mygtukas
Daugiau info apie MomentCredit

tarpas

 smspinigai logo   Nemokamas kreditas iki 1000 eurų.
Nemokamo kredito terminas iki 6 mėn.     
gauti-mygtukas
Daugiau informacijos apie bendrovę

tarpas

feratum Kreditai: nuo 100 iki 1000 €.
Maksimalus terminas: 15 mėnesių.     
Pirma paskola nemokamai.

gauti-mygtukas
Daugiau informacijos apie bendrovę

tarpas

Kiekvienas susidūręs su paskolomis ir kreditais žino, kas yra palūkanos bei kaip stipriai jos iškelia grąžinamą sumą per ilgą laiką. Dar greičiau auga greitųjų kreditų palūkanos, tačiau čia kartais galima išsisukti ir visai be palūkanų. Atrodo nerealu, tačiau tai tiesa.

Daugelis kreditų bendrovių siūlo akciją, kurios metu pirmąjį kreditą suteikia nemokamai. Tai reiškia, kad pasiėmus kreditą reikės grąžinti lygiai tiek pat, kokia buvo pasiskolinta suma. Be abejo, didelių pinigų tokiomis sąlygomis niekas neskolina, tačiau iki 1000 eurų pasiskolinti tokiomis sąlygomis galima be problemų. Taip pat, vertėtų žinoti, kad tokie pasiūlymai galioja ir labai nedideliam terminui, dažniausiai tai nuo 14 iki 30 dienų, retkarčiais truputėlį ilgiau, pavyzdžiui, iki trijų mėnesių.

Galima pradėti grąžinti tik po kelių mėnesių

Kaip jau išduoda pats pavadinimas – pirmas kreditas nemokamai – tokiomis sąlygomis suteikiamas pirmasis kreditas, taigi, jei anksčiau jau skolinotės tokį pasiūlymą teikiančioje bendrovėje – naivu būtų tikėtis dar kartą gauti kreditą be palūkanų. Norintiems pasiskolinti dar kartą ir nemokėti daugiau galima bandyti kitą išeitį – skolintis kitoje kredito įstaigoje, kurioje galioja toks pat ar panašus pasiūlymas. Kaip jau minėta, pirmas kreditas nemokamai suteikiamas ne vienoje kredito bendrovėje.

Dažnai galima išgirsti klausimą, kur slypi kabliukas, juk nemokamai dalinamas tik sūris pelėkautuose, tačiau šiuo atveju viską vertėtų suversti reklamai. Ieškodami, kur pasiskolinti kreditą pirmą kartą greičiausiai užkliūsite už pasiūlymo imti jį nemokamai. Taigi, pirmas kreditas nemokamai – puikus būdas prisivilioti naujų klientų kreditų bendrovėms. Vėliau, jei reikės didesnės sumos, greičiausiai kreipsitės į tą bendrovę, su kuria jau esate turėję reikalų. Be to, greitųjų kreditų bendrovėse taikoma politika pirmą kartą retai kada leidžia skolintis didesnes sumas, taigi, Jūs kaip ir nesukate galvos bei renkatės jums pažįstamą kredito davėją. Štai čia, galima sakyti, ir yra tas kabliukas, kuris Jums nėra visiškai pavojingas, o daugeliu atveju net ir naudingas – Jūs sutaupote laiko ilgoms palankiausio kredito paieškoms.

Renkantis kreditą bei vertinant sąlygas vertėtų dėmesį atkreipti ne tik į palūkanas, bet ir į sutarties sudarymo mokestį. Kartais pastarasis yra pakankamai didelis ir sudaro didžiąją dalį visos paskolos sumos. Tačiau pirmoji paskola nemokamai dažniausiai reiškia ne tik nulines palūkanas, bet ir šimtaprocentinę nuolaidą sutarties sudarymo mokesčiui. Tiesa, gali tekti sumokėti 1 centą, jei kreditą bandote imti internetu – taip yra tikrinama Jūsų tapatybė. Pervesdami simbolinį mokestį Jūs pateikiate kredito davėjui savo vardą, pavardę, asmens kodą ir taip patvirtinate, kad tai tikrai esate Jūs, o ne kas kitas prisistatęs Jūsų vardu. Todėl visada būkite budrūs ir saugokite savo elektroninės bankininkystės duomenis, neperduokite slaptažodžių niekam, net ir banko darbuotojais prisistatantiems asmenims – bankas niekada neprašo tokių slaptų duomenų.