moment credit

 • iki 10000 € 

  iki 3 metų

 • Pirma paskola - nemokama
 • Galimybė atidėti paskolą
 • gauti kredita

credit24

 • iki 5000 € 

  iki 3 metų

 • Nemokamas grąžinimas iki 3 mėn.
 • Galimybė atidėti paskolą iki 6 mėn.
 • gauti kredita

moment credit

 • iki 15000 € 

  iki 8 metų

 • Nemokamas sutarties sudarymas
 • Galimybė grąžinti anksčiau nemokamai
 • gauti kredita

Ieškantiems pirmo kredito nemokamai rekomenduojame aukščiau esančias bendroves, kurios naujiems klientams pirmą kartą skolina visiškai nemokamai. Verta paminėti, kad dažnai pirmo kredito dydžiui yra taikomi ribojimai, todėl norėdami gauti didesnę sumą, galite užpildyti paraiškas keliose kreditų bendrovėse. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios bendrovės siūlo ir įmokos atidėjimą.

Kiekvienas susidūręs su paskolomis ir kreditais žino, kas yra palūkanos bei kaip stipriai jos iškelia grąžinamą sumą per ilgą laiką. Dar greičiau auga greitųjų kreditų palūkanos, tačiau čia kartais galima išsisukti ir visai be palūkanų. Atrodo nerealu, tačiau tai tiesa.

Daugelis kreditų bendrovių siūlo akciją, kurios metu pirmąjį kreditą suteikia nemokamai. Tai reiškia, kad pasiėmus kreditą reikės grąžinti lygiai tiek pat, kokia buvo pasiskolinta suma. Be abejo, didelių pinigų tokiomis sąlygomis niekas neskolina, tačiau iki 1000 eurų pasiskolinti tokiomis sąlygomis galima be problemų. Taip pat, vertėtų žinoti, kad tokie pasiūlymai galioja ir labai nedideliam terminui, dažniausiai tai nuo 14 iki 30 dienų, retkarčiais truputėlį ilgiau, pavyzdžiui, iki trijų mėnesių.

Galima pradėti grąžinti tik po kelių mėnesių

Kaip jau išduoda pats pavadinimas – pirmas kreditas nemokamai – tokiomis sąlygomis suteikiamas pirmasis kreditas, taigi, jei anksčiau jau skolinotės tokį pasiūlymą teikiančioje bendrovėje – naivu būtų tikėtis dar kartą gauti kreditą be palūkanų. Norintiems pasiskolinti dar kartą ir nemokėti daugiau galima bandyti kitą išeitį – skolintis kitoje kredito įstaigoje, kurioje galioja toks pat ar panašus pasiūlymas. Kaip jau minėta, pirmas kreditas nemokamai suteikiamas ne vienoje kredito bendrovėje.

Dažnai galima išgirsti klausimą, kur slypi kabliukas, juk nemokamai dalinamas tik sūris pelėkautuose, tačiau šiuo atveju viską vertėtų suversti reklamai. Ieškodami, kur pasiskolinti kreditą pirmą kartą greičiausiai užkliūsite už pasiūlymo imti jį nemokamai. Taigi, pirmas kreditas nemokamai – puikus būdas prisivilioti naujų klientų kreditų bendrovėms. Vėliau, jei reikės didesnės sumos, greičiausiai kreipsitės į tą bendrovę, su kuria jau esate turėję reikalų. Be to, greitųjų kreditų bendrovėse taikoma politika pirmą kartą retai kada leidžia skolintis didesnes sumas, taigi, Jūs kaip ir nesukate galvos bei renkatės jums pažįstamą kredito davėją. Štai čia, galima sakyti, ir yra tas kabliukas, kuris Jums nėra visiškai pavojingas, o daugeliu atveju net ir naudingas – Jūs sutaupote laiko ilgoms palankiausio kredito paieškoms.

Renkantis kreditą bei vertinant sąlygas vertėtų dėmesį atkreipti ne tik į palūkanas, bet ir į sutarties sudarymo mokestį. Kartais pastarasis yra pakankamai didelis ir sudaro didžiąją dalį visos paskolos sumos. Tačiau pirmoji paskola nemokamai dažniausiai reiškia ne tik nulines palūkanas, bet ir šimtaprocentinę nuolaidą sutarties sudarymo mokesčiui. Tiesa, gali tekti sumokėti 1 centą, jei kreditą bandote imti internetu – taip yra tikrinama Jūsų tapatybė. Pervesdami simbolinį mokestį Jūs pateikiate kredito davėjui savo vardą, pavardę, asmens kodą ir taip patvirtinate, kad tai tikrai esate Jūs, o ne kas kitas prisistatęs Jūsų vardu. Todėl visada būkite budrūs ir saugokite savo elektroninės bankininkystės duomenis, neperduokite slaptažodžių niekam, net ir banko darbuotojais prisistatantiems asmenims – bankas niekada neprašo tokių slaptų duomenų.

Pirmą kreditą nemokamai siūlo vis mažiau bendrovių

Greitųjų kreditų bumo metu, prieš Lietuvos bankui sumažinant maksimalią palūkanų normą, daug kreditorių siūlė pirmą paskolą visiškai nemokamai. Tokiu būdu bendrovės siekdavo pritraukti naujų registruotų vartotojų, ir pirmą paskolą suteikdavo "į minusą". Šiai dienai kai Lietuvos kreditavimo rinka tapo kur kas mažiau dinamiška, dalis bendrovių pasitraukė iš kreditavimo verslo, pirmą paskolą nemokamai siūlo vos keletas įmonių. Kreditus.lt nuolatos ieško naujų specialių pasiūlymų, todėl savo lankytojams stengiamės suteikti kuo platesnę pasirinkimo galimybę. Pas mus visada galite rinkti bent iš trijų bendrovių.