Paskolos

moment credit

 • iki 10000 € 

  iki 3 metų

 • Pirma paskola - nemokama
 • Galimybė atidėti paskolą
 • gauti kredita

finbee

 • iki 25000 € 

  iki 7 metų

 • Metinės palūkanos nuo 7%
 • Galimybė atidėti paskolą
 • gauti kredita

mokilizingas

 • iki 15000 € 

  iki 6 metų

 • Dirba visą savaitę iki 22 val.
 • Paskola neišeinant iš namų
 • gauti kredita

moment credit

 • iki 10000 € 

  iki 6 metų

 • Paskola per 5 minutes
 • Lanksčios grąžinimo sąlygos
 • gauti kredita

moment credit

 • iki 15000 € 

  iki 8 metų

 • Nemokamas sutarties sudarymas
 • Galimybė grąžinti anksčiau nemokamai
 • gauti kredita

credit24

 • iki 5000 € 

  iki 3 metų

 • Nemokamas grąžinimas iki 3 mėn.
 • Galimybė atidėti paskolą iki 6 mėn.
 • gauti kredita

Gauti paskolą su kreditus.lt greitųjų paskolų palyginimo svetainė yra paprasta ir greita. Paskolos iki 10 000 eurų. Geriausi paskolų pasiūlymai kievienam. Gauk pirmą greitą paskolą visiškai nemokamai arba pradėk mokėti po trijų mėnesiu. Pasirinkti Jums individualiai priimtiniausią kreditorių ir spauskite mėlyną mygtuką "gauti kreditą". Beliks tik užpildyti paskolos paraišką.

Primename, kad skolintis reikia atsakingai ir prieš kreipiantis dėl kredito rekomenduotina itin savikritiškai įvertinti savo finansines galimybes. Laiku negražinus paskolos galimos papildomos išlaidos, susijusios su netesybomis, papildomomis palūkanomis ir kitomis išlaidomis.

Kodėl verta paskolos ieškoti čia?

Vartotojų elgsenos tyrimas, atskleidžia, kad dauguma Lietuvių prieš imdami paskolą kreipiasi į keletą bendrovių ir lygina jų pasiūlymus. Tyrimo metu nustatyta, kad beveik du trečdaliai gyventojų ieško įvairių finansavimo šaltiniu. Paprastai dažniausiai yra kreipiamasi į komercinius bankus, bet kai prireikia greitų pinigų - žmonės skuba į greitųjų paskolų bendrovės. Internetinėje svetainėje kreditus.lt palyginti greitas paskolas galima itin lengvai ir operatyviai. Taip yra taupomas mūsų lankytojų laikas ir pinigai. Tikimės, kad rasite tinkamą kredito pasiūlymą.

Primename, kad mūsų svetainėje veikia ir specializuotą skelbimų lentą. Kurioje galite pateikti savo skelbimą ir prašyti/siūlyti paskolą bei kitus finansavimo būdus bei instrumentus.

Ką reikia žinoti?

Pravartu žinoti, kad dalis bendrovių naujiems klientams siūlo itin palankias sąlygas skolintis. Pas mus galite rasti net penkias įmones kurios siūlo pirmą paskola visiškai nemokamai. Kai kurios bendrovės ima tik simbolinį vieno lito mokestį už pirmą kreditą. Todėl verta pasvarstyti visus už ir prieš. Jei jau skolinotės anksčiau iš vienos įmonės, galbūt verta pabandyti ir kito kreditoriaus paslaugas. Pas mus galite palyginti keltą paskolas teikiančių bendrovių bei jų pasiūlymus. Šioje svetainėje rasite ne vieną pasiūlymą, gauti pirmą kreditą visiškai nemokamai.

Kokią įtaką kredito istorijai daro įvairūs kreditai ir paskolos, kredito kortelės?

Jei asmuo turi iš banko paėmęs, pavyzdžiui, 300 tūkst. litų paskolą, jam kiekvieną mėnesį atsakingai mokant numatytąsias palūkanas, kredito istorija tik nuolatos gerėja. Tačiau visiškai kitaip, jei asmuo delsia įmokas mokėti laiku ir neperveda reikiamų sumų. Iš asmens, kuris laikosi įsipareigojimų, tampama įsiskolinusiuoju. Kredito istorija pakinta dėl įsiskolinimų, dar labiau asmens istorija į neigiamą pusę krypsta, kai sumokėti pavėluojama nuolat.

Įprasta, kad sumokėti vėluojama imant ne ką kitą, o greitąsias paskolas, nes vienam kreditui apmokėti imamas kitas. Todėl žiniasklaidoje greitos paskolos įvardijamos kaip savaime negeros visą atsakomybę priskiriant ne tiems, kurie skolinasi neatsakingai, bet kredito bendrovėms. Jei asmuo greituosius kreditus ima nuolat, nepasvėręs savo galimybių, natūralu, kad skolos tik auga. Įprastai nepaieškoma ir racionalesnio, logiškesnio būdo įsiskolinimams padengti. Tad taip pat negerai vienus kreditus dengti kitais, analogiškai kaip ir vėluoti grąžinti sumą su priaugusiomis palūkanomis.

Žmonėms sąvoka „kreditas“ jau savaime asocijuojasi su kažkuo, kas yra neigiama ir kas verčia įsipareigoti. Tačiau kreditinių kortelių naudojimas jokios neigiamos įtakos asmens mokumo istorijai nedaro, žinoma, tik jei finansiniai įsipareigojimai vykdomi laiku, pagal pasirašomas sutartis.

Kartais paskolos imamos labai įdomiems pirkiniams įsigyti. Tačiau yra tokių atvejų, kuomet paskolos reikalingos baudoms ar delspinigiams, kitiems mokestiniams įsipareigojimas apmokėti. Tik retu atveju skolintis turint tokį tikslą apsimoka, tačiau dar dažniau žmonės tiesiog pamiršta apie skolinimosi galimybę ir dėl to pražiopso savo šansą.

Viena iš tokių situacijų gali būti baudos mokėjimas pirmą kartą, kuomet siūloma sumokėti tik pusę minimalios baudos per 10 dienų. Jei bauda didesnė, o per šias dešimt dienų galite nesulaukti atlyginimo, pats geriausias būdas ją sumokėti yra pasiskolinti pinigų. Taip sutaupysite ne tik 50 procentų paskirtos baudos, bet ir laiko dėl papildomų trukdžių, kurie atsiras vykstant į policijos komisariatą. Netgi tuo atveju jei gyvenate ne mieste ir artimiausiu metu nežadate vykti į jį, o baudos sumokėti negalite vien dėl to, kad pinigus turite tik grynaisiais, Jums apsimokėtų pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovės ir kai tik atsiras galimybė paskolą grąžinti. Tokiu atveju sumokėsite tikrai nedaug, palyginti su tuo, kiek sutaupysite.

Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių ima kauptis delspinigiai, verčiau tokius įsiskolinimus kuo greičiau padengti. Imtis paskolos – geras būdas tai padaryti kuo greičiau. Tačiau tai tinka tik tuo atveju, jei paskolos įmokos Jūsų pernelyg neapsunkins, neprivers imtis neapgalvotų priemonių. Kartais galima rasti ir alternatyvių, labiau Jums tinkamesnių sprendimų. Esant kritinėms situacijoms įmanomas ir asmens bankroto paskelbimas, jei situacija nebeturi kitų išeičių.

Dažnai skolos ir delspinigiai ima kauptis dėl anksčiau paimtos pernelyg didelės paskolos ar netinkamų jos sąlygų. Tokiu atveju ne visuomet nauja paskola gali gelbėti. Pasitarus su banku ar kita kreditus išduodančia įstaiga dėl refinansavimo vis tik galima rasti tinkamą sprendimą, padedantį bent jau sumažinti paskolos naštą. Yra kelios galimybės, viena jų – paskolos pratęsimas.

Refinansuojant paskolą naujai suteikiama paskola yra padalijama ilgesniam laikotarpiui, taip sumažinant reguliarias įmokas, kurios įprastai ir priverčia imtis įvairių priemonių. Toks metodas nesumažina grąžinamos sumos (neretai ją tik dar labiau padidina), tačiau sumažina kasmėnesines įmokas, todėl pasiskolinusiajam yra lengviau vykdyti savo įsipareigojimus.

Kreipiantis dėl kai kurių anksčiau paimtų greitųjų kreditų bendrovių paskolų refinansavimo galima ne tik pakeisti paskolos terminą, bet ir kaip reikiant sumažinti palūkanas, galutinę grąžinamą sumą. Tai tinka tuo atveju jei matote, kad refinansuoti pasiryžusi bendrovė siūlo mažesnes palūkanas, įmokas ir neprailgina paskolos termino tiek, kad mažesnės palūkanos nebeapsimokėtų (kuo ilgesniam laikui skolinamasi, tuo daugiau permokama).

Paskolos refinansavimas įprastai atliekamas kredito unijose, kiek rečiau bankuose. Tik labai retu atveju kreipiamasi dėl šios paslaugos į greitųjų kreditų bendroves, kadangi šios dažniau siūlo tik trumpalaikius kreditus nedidelėmis sumomis. Vis tik nereikėtų šių atmesti kaip galimybės. Kai kurios kreditų bendrovės siūlo gana platų paslaugų spektrą, todėl galima rasti ir pakankamai patrauklų refinansavimo pasiūlymą. Visgi verčiau negaišti laiko ir dairytis tik į tas bendroves, kurios siūlo ne tik mažas sms paskolas, bet ir kiek didesnės apimties sumas Jūsų reikmėms.

Tiek baudoms, tiek paskoloms ar kitiems finansiniams įsipareigojimas imti dar vieną paskolą gali būti labai sunku, tačiau kai kuriose situacijose tai gera galimybė paspartinti problemų sprendimą, įveikti ilgą laiką slegiančius finansinius sunkumus ir pradėti kloti šviesesnę savo gyvenimo ateitį. Žinoma, visa tai būtina atlikti atidžiai ir įvertinant kiekvieną rizikos galimybę.