Greitieji kreditai internetu

moment credit

 • iki 10000 € 

  iki 3 metų

 • Pirma paskola - nemokama
 • Galimybė atidėti paskolą
 • gauti kredita

finbee

 • iki 25000 € 

  iki 7 metų

 • Metinės palūkanos nuo 7%
 • Galimybė atidėti paskolą
 • gauti kredita

mokilizingas

 • iki 15000 € 

  iki 6 metų

 • Dirba visą savaitę iki 22 val.
 • Paskola neišeinant iš namų
 • gauti kredita

moment credit

 • iki 10000 € 

  iki 6 metų

 • Paskola per 5 minutes
 • Lanksčios grąžinimo sąlygos
 • gauti kredita

moment credit

 • iki 15000 € 

  iki 8 metų

 • Nemokamas sutarties sudarymas
 • Galimybė grąžinti anksčiau nemokamai
 • gauti kredita

credit24

 • iki 5000 € 

  iki 3 metų

 • Nemokamas grąžinimas iki 3 mėn.
 • Galimybė atidėti paskolą iki 6 mėn.
 • gauti kredita

Palyginikte kelių įmonių teikiamus greituosius vartojimo kreditus ir išsirinkite Jums priimtiniausią variantą. Žemiau rasite populiariausias Lietuvoje veiklą vykdančias greitųjų kreditų bendroves ir trumpą aprašymą apie jų teikiamas paslaugas. Norėdami gauti kreditą ar paskolą, spauskite mygtuką "gauti kreditą". Kreditus.lt lankytojai gali rinktis jiems labiausiai tinkamą greitų kreditų įmonę, atsižvelgiant į suteikiamo kredito terminą bei reikalingos paskolos sumą. Greitieji kreditai internetu nuo 50€ iki 10000€ per 15 minučių.

Greitas kreditas suteikiamas asmenims nuo 18 metų (kai kuriais atvejais nuo 20 metų) iki 70 metų amžiaus, Lietuvos Respublikos piliečiams ir užseniečiams, turintiems leidimą nuolatos gyventi ir dirbti LR teritorijoje. Atskirais atvejais kreditorius gali nurodyti skirtingus reikalavimus dėl greito kredito internetu suteikimo.

Prieš kreipiantis dėl kredito įsitikinkite, kad bendrovė perveda lėšas į Jūsų naudojamo komercinio banko sąskaitą. Kai kurios bendrovės pinigus perveda tik į tris didžiausius Lietuvoje veikiančius komercinius bankus. Asmens tapatybės patvirtinimui gali būti reikalingas ir kontaktinis telefono numeris.

Greitieji kreditai suteikiami asmenims, kurie neturi pradelstų finansinių įsipareigojimų.

Kodėl verta kreiptis dėl smulkiojo vartojimo kredito suteikimo?:

 • Sprendimą sužinosite vos per keliolika minučių;
 • Dažnai pirma paskola yra suteikiama nemokamai;
 • Minimalūs reikalavimai (pagal atsakingo skolinimo nuostatus);
 • Galite pasiskolinti net iki septynių tūkstančių eurų;
 • Lankstus grąžinimo terminas.

Kreditus.lt neteikia jokių finansinių paslaugų, svetainė yra tarpininkas tarp kreditoriaus ir debitoriaus. Jei šioje interneto svetainėje yra publikuojama informacija neatitinkanti tikrovės, tai laikytina spaudos klaida. Maloniai prašome informuoti apie pastebėtus netikslumus elektroniniu paštu info(eta)kreditus.lt. Dėkojame už supratingumą.

Ieškote kredito, kad įgyvendintumėte seną svajonę?

Parduotuvės vitrinoje kasdieniame Jūsų kelyje vis vilioja koks nors pirkinys, kurio tikrai trokštate, jis praverstų Jūsų buityje, tačiau vis pritrūksta valios jam susitaupyti? Pakeisti situaciją gali nedidelė vartojimo paskola, kuri privers Jus šiek tiek taupyti, o išsvajotąjį daiktą gausite iš karto.

Skolintis išsvajotiems pirkiniams nėra blogas pasirinkimas, jei esate tikri, kad turėsite pakankamai pajamų paskolos įmokos mokėti. Priešingu atveju galite susidurti su šiokiomis tokiomis finansinėmis problemomis, kurios greitu metu sukelia ir kitokių papildomų rūpesčių. Tad šiek tiek papildomo laiko skirto savo situacijos įvertinimui gali padėti išvengti nemenkų problemų.

Ieškant tinkamo paskolos davėjo atkreipkite dėmesį ne tik į įmokų dydį, kuris dažnai yra vienas svarbiausių rodiklių besiskolinantiesiems. Mažesnės įmokos gali ir apgauti, pavyzdžiui, 50 eurų įmoka kas mėnesį 10 mėnesių iš eilės yra kur kas naudingiau nei 45 eurų mėnesinė įmoka vienerių metų laikotarpiui. Mėnesinės įmokos skirtumas vos 5 eurai (10 proc.), o per du mėnesiu permokama kelis kartus tiek. Taigi, reikia skaičiuoti ne mėnesio įmoką, o galutinę sumokamą sumą. Geriausia išsirinkti kreditą yra specializuotoje svetainėje, tokioje kaip ši arba Sesxebion.ge/swrafi-sesxebi. Žinoma, skolinamasi tam, kad kuo mažiau pirkinys pasijustų, todėl skirtumas imti paskolą metams ar dvejiems yra labai didelis, tuo tarpu keli mėnesiai iš pažiūros gali nieko ir nekeisti, o sutaupyti galima nemenkai.

Žvelgiant iš finansinės pusės, akivaizdu, kad geriausia yra nesiskolinti, o mėginti sutaupyti. Deja, toks metodas įmanomas tik esant ypač atkakliems, o be to, pirkinys bus įmanomas tik po kurio laiko, kuomet turėsite sukaupę norimą sumą, tad paskolos yra patrauklesnis būdas, leidžiantis džiaugtis savo norimu pirkiniu čia ir dabar.

Norams nugalėjus ir paėmus greitąjį kreditą savo svajonių pirkiniui, prieš tai įvertinus savo finansus, turėtumėte pagerinti savo buitį, paįvairinti kasdienybę ar pakelti nuotaiką, nudžiuginti artimą, todėl galima sakyti, kad paskolos paėmimas tinkamiems pirkiniams yra naudingas ne tiek finansiškai, kiek morališkai.

Ieškodami sau tinkamos paskolos peržvelkite kaip įmanoma daugiau skirtingų pasiūlymų, kad galėtumėte rasti tikrai vertą dėmesio ir naudingą paskolą, kuri pernelyg nepabrangintų Jūsų pirkinio, nereikalautų susiveržti diržų tiek, kad neužtektų pinigų kitiems būtiniems pirkiniams, o taip pat, kad įmokos netaptų tokia našta, kuriai spręsti būtų reikalingas paskolos perfinansavimas.

Anksčiau susidūrę su paskolomis puikiai supranta, koks svarbus įsipareigojimas tai yra. Tuo tarpu pirmą kartą besiskolinantys asmenys dažnai į paskolą žiūri ne taip atsakingai, neįvertina, kad tai gali stipriai apsunkinti jų kasdienybę, o netinkamai vykdomi ar visai nevykdomi įsipareigojimai sukelia dideles problemas, kurių pasekmės juntamos ir vėlesniu laiku, pavyzdžiui, sumanius pasiskolinti būstui ar netgi pradedant savo individualią veiklą ir siekiant sudaryti ilgalaikes finansines sutartis.

Greitųjų kreditų rinką Lietuvoje yra griežtai kontroliuojama ir reglamentuota. Visus kreditų davėjus (bankus, greitųjų kreditų internetu bendroves, tarpusavio skolinimo platformas ir kredito unijas) prižiūri Lietuvos Bankas. Dažnai ši kontroliuojanti institucija skiria išties dideles baudas nusižengusioms įmonėms. yra buvę atveju kai iš bendrovės buvo atimam licenziją teikti kreditavimo paslaugas. Vienas garsiausių atveju kai buvo atimta licenziją tuo metiniams SMScredit ir Vivus prekinio ženklo valdytojams. 

Pagrindinis tokios priežiūros tikslas yra apginti paprastus vartotojus, kurie dažnai neįvertiną tinkamai savo finansinių galimybių ir prisiima pernelyg didelius finansinius įsipareigojimus. Įstatymai numato, kad būtent kreditoriai yra įpareigoti tikrinti ar skolintis pageidaujantis žmogus sugebės grąžinti paskolą laiku. Be viso kito įstatymai reglamentuoja ir maksimalią metinę palūkanų normą. Tai užkerta kelią piktnaudžiavimui ir pernelyg didelių mokesčių už paskolą "užkrovimo" ant besiskolinančiojo asmens pečių. Tiesa svarbu pažymėti, kad į skolinimąsi visų pirmą atsakingai turi žiūrėti pats paskolos prašytojas.

Turbūt jau seniai žinote, kad paskolos internetu mūsų šalyje yra suteikiamos daugybę metų. Žinoma, viso to išpopuliarėjimui didžiausią įtaką turėjo kredito bendrovės, kurios savo veiklos pradžioje masiškai siūlo greituosius kreditus, kuriuos gaudavo didžioji dalis žmonių, nepaisant to, kokia bebūdavo jų asmeninė finansinė situacija. Nėra ko abejoti, kad situacija laikui bėgant pasikeitė ir paskolų suteikimo tvarka buvo labai reikšmingai sugriežtinta. Tačiau nepaisant to, kai kurių vartotojų požiūris į paskolas internetu nepasikeitė. Tai reiškia, kad iki šiol vartotojai yra susiskirstę į tam tikras grupes. Vieni vartotojai paskolas yra linkę vertinti labai atsakingai, o tuo tarpu kiti į finansinius įsipareigojimus vis dar žvelgia pro pirštus, manydami, kad visų svarbiausia yra paskolą gauti, o visas likęs procesas nebėra vertas jų didelio dėmesio ir pastangų. Akivaizdu, kad pastaruoju požiūriu besivadovaujantys žmonės labai rizikuoja savo asmeniniais finansais ir savo asmenine kredito istorija, todėl jei jūs taip pat šiuo metu svarstote, kokios galėtų būti jūsų tikrosios galimybės sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo kreipiantis dėl paskolos, visų pirma turite suprasti ar vadovaujatės teisingu požiūriu.

Nuo vartotojo požiūrio labai tiesiogiai priklauso ir jo tolimesnė finansinė padėtis. Jei žmogus kreipiasi dėl paskolos ir turi daug neoficialių finansinių įsipareigojimų, kurie reikšmingai sumažina jo mėnesines pajamas, tuomet jis rizikuoja susidurti su dar didesniais finansiniais sunkumais. Todėl labai svarbu pagalvoti ne tik apie paskolos sąlygas, tačiau taip pat ir apie savo asmeninę finansinę situaciją, kartu numatant ir būsimą planą, kurio pagalba bus grąžinama jums suteikta paskola internetu.

Bet kuriuo atveju, jei jūs kreipsitės dėl paskolos internetu, nepamirškite, kad kreditoriai vertins jūsų mokumą, t.y. atsižvelgs į jūsų oficialias gaunamas pajamas, turimą darbo stažą, finansinių įsipareigojimų dydį, asmeninę kredito istoriją, šeimyninę padėtį ir kt. Jei jūs šiuo metu turite pakankamai daug finansinių įsipareigojimų, turite suprasti, kad galimybės gauti didesnės vertės paskolą sumažės. Taip pat didelės įtakos tam turės ir jūsų asmeninė kredito istorija ir kiti svarbūs veiksniai.

Kaip pasikeitė smulkiųjų vartojimo kreditų rinka?

Kreditams.lt administracija pastebi, kad per kelis paskutinius metus iš esmės pasikeitė greitųjų kreditų samprata. Prieš 5 metus greitiesiems kreditams buvo priskiriamos itin smulkios paskolos (maždaug iki 200 EUR, senosios valiutos ekvivalento). Žmonės paprastai skolindavosi ir kur kas trumpesniam terminui, kaip taisyklė populiariausia buvo skolintis iki 30 dienų (vienam mėnesiui). Šiai dienai prie greitų kreditų galime priskirti visas smulkias paskolas, kurioms nereikia įkeisti turto ir paraiškas užpildyti galima internetu. Net paskolos verslui būna suteikiamos vos per kelias valandas, todėl tai kas seniau atrodo itin greita ir inovatyvu, šiandien jau tapo paslaugų teikimo standartu.

Dažniausiai kreditams.lt lankytojai domisi smulkiomis paskolomis, iki 3000EUR. Stipriai išaugo ir populiariausias termino ilgis, šiai dienai tai 24 mėnesiai. Žmonės taip pat dažnai skolinasi ne tik einamųjų išlaidų padengimui, bet ir tam, kad pasigerintu gyvenimo kokybę. Neretai už skolintus pinigus yra įsigyjama nauja transporto priemonė ar atnaujinamas būstas.