Bendrovės

mogo

UAB „Mogo.lt“

MOGO yra tarptautinė įmonių grupė, turinti savo padalinį Lietuvoje. Pagrindinė UAB „Mogo.lt“ yra automobilių išperkamosios nuomos ir atgalinės išperkamosios nuomos paslaugos. Šio tipo paslaugos siūlomos tiek juridiniams tiek fiziniams asmenims. Pagrindinės kompanijos vertybės yra trys: greita pagalba, nuoširdus ir atviras bendradarbiavimas, bei ilgalaikių ryšių puoselėjimas su lojaliais klientais.

Mogo.lt suteikia ilgalaikius kreditus, kuriuos galima gauti greitai ir nesudėtingai. Kaip paskolos garantas naudojamas Jūsų automobilis. Suteikiamas kreditas gali siekti net 90% automobilio vertės. Norint gauti kreditą turite parduoti savo automobilį mogo.lt. Pardavus automobilį Jums suteikiama galimybė juo toliau važinėtis, sudaroma išperkamosios nuomos sutartis su galimybe pilnai išsipirkti automobilį. Pinigai už Jūsų automobilį pervedami jau tą pačią dieną, kai sudaroma sutartis. Paraišką dėl galimybės sudaryti išperkamosios nuomos sutartį galima teikti internetu, telefonu arba klientų aptarnavimo skyriuje.

Paprastai paraiškos išnagrinėjamos per 30 minučių. Jeigu automobilis atitinka visus keliamus reikalavimus – pasirašoma sutartis. Sutarties terminas gali būti nuo 4 mėnesių iki 5 metų. Sutarties sudarymo mokesčiai netaikomi, tačiau reikia sumokėti 1 ct mokestį tapatybei patvirtinti ir VĮ „Regitra“ nustatytą automobilio perregistravimo mokestį. Automobiliai kurios galima parduoti ir gauti kreditą turi atitikti tam tikrus reikalavimus.

gauti kreditaIšvaizda ar automobilio spalva yra visiškai nesvarbūs. Būtina, kad automobilis nebūtų senesnis nei 20 metų. Taip pat automobilis turi turėti techninės apžiūros taloną (turi būti techniškai tvarkingas). Be to automobilis turo būti apdraustas privalomuoju TPVCA draudimu.

Related Articles