Bendrovės

vivus-smscredit

UAB „Credit Service“ - Naujasis Vivus ir SMScredit valdytojas

UAB „Credit Service“ nuo 2016 metų valdo du žinomiausius lietuvoje veikiančius greitųjų kreditų prekės ženklus - Vivus ir SMScredit. UAB „Credit Service“ ganėtinai nauja įmonė greitųjų kreditų rinkoje, tačiau įsitvirtinus ir turintį nemanką patirtį šioje srityje. Po nuvilnijusio bendrovės „4finance“ skandalo ši bendrovė perėmė gerai visiems žinomų prekinių ženklų SMScredit ir Vivus veiklą, užtikrindama tolesnį kreditų teikimą.

 Keičiantis valdančiai bendrovei sąlygos klientams nekinta. Ir toliau bus tiekiami smulkieji kreditai bei vartojimo paskolos, kreditai sms žinutėmis ir kitos klientams įprastos finansinės paslaugos, daugiau mažiau tokiomis pačiomis sąlygomis (sąlygos nuolatos kinta, todėl sieti pasikeitimų su valdančios įmonės pakitimu nereikėtų).

Naudojantis Vivus ženklu toliau teikiamos paskolos iki 3000 eurų 1-24 mėnesių terminui. Taip pat dabar siūloma akcija, kurios metu naujiems klientams suteikiama kredito atidėtomis palūkanomis galimybė – pirmas 60 dienų nereikia mokėti palūkanų, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie įsirenginėja būstą, išvyksta atostogauti ar dėl kitų priežasčių šiuo metu susiduria su didesnėmis išlaidomis, kurios greitu metu sumažės. Paskolos suteikiamos jau įprastais būdais – internetu, PayPost, Lietuvos Spauda, Navesen, Vaskota prekybos vietose, Perlo terminaluose. Jei skolinatės ne pirmą kartą – Vivus suteikia galimybę skolintis ir telefonu. Vivus orientuota į ilgalaikius kreditus, todėl siūlomą čia skolintis jei reikia didesnės pinigų sumos ilgesniam laikotarpiui. Turint mažesnių poreikių galite rinktis SMScredit.

Smulkiųjų kreditų pasaulyje populiarumo viršūnėje esanti SMScredit taip pat apie pakeitimus neužsimena – suteikiamos paskolos iki 750 eurų 14-30 dienų laikotarpiui. Pinigai Jūsų sąskaitą, jei atitiksite reikalavimus kredito gavimui, pasieks per įprastą laiko tarpą – vos 15 minučių, o esant poreikiui kredito grąžinimą galėsite pratęsti dar vienam mėnesiui. Skolintis galite internetu ir PayPost skyriuose (čia kreditai suteikiami ir grynaisiais pinigais!), žadam ir daugiau skolinimosi vietų artimiausiu metu.

Atkreipiame Jūsų dėmesį į paskolų grąžinimą. Jei skolinotės iš Vivus ar SMScredit iki joms tampant Credit Service dalimi, paskolą turite grąžinti nurodydami 4Finance rekvizitus (gavėjo pavadinimą, įmonės kodą, sąskaitos numerį), tuo tarpu jei skolinatės jau šiais metais, kuomet prekiniai kreditų ženklai buvo perimti, paimtą kreditą turite grąžinti Credit Service bendrovei. Kitaip tariant, iš ko pasiskolinote, tam ir grąžinate, nepriklausomai nuo esamo savininko.

gauti kreditaPasikeitus įmonei atsiranda abejojančių, ar skolintis iš šios bendrovės vis dar saugu. Užtikriname, kad daug žiniasklaidos dėmesio sulaukęs sprendimas apriboti UAB „4finance“ veiklą neturi įtakos klientų duomenų saugumui. Bendrovė buvo nubausta už pažeidimus, kurie sąžiningiems klientams neturi jokios įtakos. Skolintis iš Vivus ir SMScredit naujos valdytojos UAB „Credit Service“ yra taip pat saugu, kaip ir iš bet kurios kitos žinomos ir viešajame kredito davėjų sąraše esančios greitųjų kreditų ar vartojimo paskolų bendrovės, tad galite būti ramūs ir rinktis Jums labiausiai tinkančius kreditus.

Related Articles