Bendrovės

smspinigai logo

Sms Pinigai

Prekinį ženklą "SMS Pinigai" valdo uždaroji akcinė bendrovė "Nordecum". Lietuvos rinkoje yra gerai žinomi du šios bendrovės valdomi prekiniai ženklai, tai "SMS Pinigai" bei "Paskolos.lt". Pasiskolinti iš SMS pinigai galima iki 2000 litų, o paskolos terminas gali siekti net 12 mėnesių. Tai ženkliai ilgesnis laikotarpis nei vidutiniškai taikomas kitų, analogiškas paslaugas teikiančių greitujų vartojimo kreditų bendrovių.

Bendrovė netaiko pirmojo kredito apribojimo limito ir kiekvieną klientą vertina individualiai. Skolinantis nebe primą kartą taikomos nuolaidos bei akcijos. Priimant sprendimą dėl kredito išdavimo yra tikrinami pradelsti įsipareigojimai bei Sodros pateikiami duomenys apie darbo užmokestį.

gauti-mygtukasPaskolą gali gauti pilnamečiai LR piliečiai, viršutinio amžiaus cenzo bendrovė nenurodo. Sprendimas dėl kredito išdavimo priimamas per 15 minučių, apie tai klientui pranešama telefonu.

2012.12.28 Bendrovė buvo nubausta 14 000 litų bauda už teisės aktų reglamentuojančių kreditavima nepaisyma, melaginga reklamą ir nepagrįstą apmokestinimą. Plačiau apie šią Lietuvos Banko nutartį skaitykite čia.

Related Articles