Bendrovės

provident

Provident.lt - International Personal Finance

Kreditų bendrovė Provident priklauso įmonių grupei International Personal Finance, kuri valdo kreditų bendroves ne vienoje pasaulio šalyje. Bene didžiausias šios bendrovės išskirtinumas – įmokos surenkamos ne tik standartiniais būdais, bet ir klientų namuose kiekvieną savaitę.

Rinktis Provident patogu tiems, kurie nesinaudoja interneto bankininkyste ar kur kas labiau vertina grynuosius. Nepaisant to, jog bendravimas vyksta ne tik nuotoliniu būdu, kreditai yra suteikiami greitai (vos per 24 valandas nuo pirmojo kontakto), grąžinimo sistema yra lanksti ir patogi pasiskolinusiems nedideles pinigų sumas.

Asmeninis Provident kreditų tarpininkų dėmesys klientui padeda lengviau užmegzti ryšį, žmonėms drąsiau užduoti klausimus, tad išvengiama įvairių kylančių problemų, kurų pasiskolinus kitose kreditų bendrovėse iškyla vien tik dėl ryšio nebuvimo, nežinojimo kaip susisiekti su kreditoriumi.

Bendrovės siūlomi kreditai gali būti nuo 100 iki 2100 eurų 45, 60 arba 90 savaičių laikotarpiui. Fiksuotos savaitinės įmokos leis nesunkiai planuoti savo biudžetą, dažnam žmogui tai kur kas palankesnis pasirinkimas nei didelės mėnesinės įmokos – taip lengviau išsiskirti su pinigais, mažiau juntama finansinė našta, paprasčiau kontroliuoti pinigų srautus. Pasirinkus pinigų surinkimą Jūsų namuose tikrai neteks patirti delspinigių naštos netyčia pamiršus atlikti pavedimą – kredito tarpininkas tikrai su Jumis susisieks ir primins apie susitikimą bei įmokos grąžinimą.

Rekomenduojame Jums rinktis Provident jei:

  • Pajamas gaunate dažniau nei kartą per mėnesį;
  • Savaitinės įmokos Jums atrodo lengvesnis finansinis įsipareigojimas (sunkiau sekasi taupyti ar pan.)
  • Reikalinga nedidelė pinigų suma (iki 2100 €);
  • Dėl vienokių ar kitokių priežasčių kreditą norite gauti grynaisiais;

Jums patogiau įmokas grąžinti savo namuose, tačiau nesinaudojate internetu (ypač tai vertina vyresni žmonės, kaimo vietovių gyventojai ar judėjimo sutrikimų turintys asmenys).

gauti kreditaProvident turi net 160 metų patirtį D. Britanijoje, todėl kreditų rinką tikrai gerai išmano ir gali Jums pasiūlyti ypatingai patrauklius pasiūlymus, kurie pirmiausiai atvertų galimybes, suteiktų šansą pasiekti savo tikslą. Bendravimas su klientu yra bendrovės stiprioji pusė, tad jei nenorite šaltų santykių su kredito davėjų – Provident Jums tikrai tiks ir patiks!

Related Articles