Bendrovės

popkreditas

Popkreditas.lt | UAB „Bobutės paskola“

UAB „Bobutės paskola“  Lietuvoje yra gerai žinoma greitųjų kreditų bendrovė. Veiklą pradėjusi 2010 metais kompanija per kelis metus išaugo į vieną iš didžiausių kredito bendrovių  šalyje. Popkreditas.lt yra naujas prekinis ženklas, kurį „Bobutės paskola“ pristato savo klientams. Popkreditas.lt laikosi visų UAB „Bobutės paskola“ deklaruojamų principų. Patikimumas ir dėmesys klientui yra svarbiausios kompanijos vertybės. Šios vertybės puoselėjamos naudojant modernumo, lojalumo, atsakingumo ir skaidraus bendradarbiavimo principus.

Popkreditas.lt savo klientams siūlo tik trumpalaikius tiek ilgalaikius vartojimo kreditus nuo 200 Lt iki 10000 Lt. Reikiamą sumą galima pasiskolinti 10 dienų arba bet kokiam kitam laikotarpiui iki 3 metų. Kaip ir kitose panašiose bendrovėse skolinantis nereikalingas nei laiduotojas nei užstatas. Paskolos suteikiamos internetu užpildžius paraiškos formą ir patvirtinus savo tapatybę. Norintys gali įvertinti savo finansines galimybes naudodamiesi kredito įmokos skaičiuokle, kuri padeda išsirinkti optimaliausią paskolos variantą. Pateikus paraišką kreditui gauti jis suteikiamas iš karto, jeigu asmuo atitinka visus reikalavimus. Kreditas gali būti suteiktas kitą dieną jeigu paraiška pateikiama ne darbo metu.

Popkreditas.lt netaiko pirmos paskolos apribojimų naujiems klientams. Nesvarbu kelintą kartą Jums suteikiama paskola; visuomet galima pasiskolinti bet kurią kompanijos siūlomą sumą. Be to, siūloma lanksti paskolos grąžinimo termino pratesimo procedūra. Norint pratęsti paskolos grąžinimo terminą pakanka sumokėti pratęsimo mokestį. Jeigu termino atidėjimo nepakanka, galima trumpalaikę paskolą paversti ilgalaike. Keitimas atliekamas sumokant palūkanas, likusias iki kredito grąžinimo pabaigos ir pasirenkant naują grąžinimo terminą. 

Related Articles