Bendrovės

pinigine.lt

Pinigine.lt - UAB "Minibank"

Kreditų bendrovė Minibank, valdanti gerai žinomą greitųjų kreditų ženklą Piniginė.lt, siūlo savo klientams paskolas net iki 3000 €, maksimaliai 48 mėn. laikotarpiui. Ieškantiems mažesnių sumų galima rinktis vos nuo 50 eurų 15 ar 30 dienų, tad išsirinkti gali kone kiekvienas.

Bendrovė suteikia galimybę savo klientams, kurie pasiskolino 2-48 mėn. laikotarpiui, atidėti kredito grąžinimą mėnesiui. Pervedus kredito palūkanų įmokas atidėjimų skaičius neribojamas. Taip pat palanku ir tiems, kurie nori padidinti kredito sumą. Susisiekus su piniginė.lt ir pateikus paraišką kredito didinimui Jums bus suteiktas naujas kreditas, kuris padengs senąjį, o skirtumas bus pervedamas į Jūsų banko sąskaitą, jei tik Jūsų pajamos leis didinti paskolos sumą.

Didelis bendrovės privalumas – paraiškos darbo metu nagrinėjamos labai greitai. Vos 15 minučių nuo paraiškos užpildymo ir, jei Jūsų paraiška bus patenkinta, pinigais pasieks Jūsų banko sąskaitą. Jokio sutarties sudarymo mokesčio ir puikios galimybės grąžinti kreditą anksčiau laiko – nemokėkite palūkanų už laikotarpį, kuomet jau nesate skolingi.

Piniginė.lt yra puikus pasirinkimas tiek smulkesnėms paskoloms (iki 300 €), tiek ir didesnėms paskolų sumoms (iki 3000 €). Visas paskolos procesas, įskaitant ir paraiškos pildymą, ir paskolos grąžinimą yra labai paprastas, nesunku rasti instrukcijas, o jei ir jos nepadeda – susisiekite su bendrovės konsultantais ir jie Jums kaip mat padės, paaiškins ar užpildys Jūsų paraišką.

Rekomenduojame rinktis bendrovę piniginė.lt jei:

  • Jums reikalingas kreditas nuo 50 iki 3000 eurų;
  • Jei norite pinigus gauti per 15 minučių nuo paraiškos užpildymo;
  • Galvojate apie paskolos grąžinimą anksčiau laiko;
  • Manote, kad gali tekti paskolos grąžinimą atidėti.

gauti kreditaRenkantis paskolų bendroves visuomet rekomenduojame įvertinti keletą skirtingų pasiūlymų, o piniginė.lt bendrovės kreditai turėtų būti vienas iš būtinųjų pasirinkimų Jūsų sąraše, nes tai universalios, įvairios apimties ir trukmės paskolos, skirtos įvairiems žmonės: nuo studentų iki verslininkų. Geriausias būdas rasti pigiausią kreditą – įvertinti kiekvienos bendrovės pasiūlymo galutinę Jūsų sumokamą sumą. Piniginė.lt grąžintiną sumą matysite iš karto po skaičiuokle – patogu ir naudinga Jums!

Related Articles