Bendrovės

moment-credit-logo

Moment credit

UAB "Moment Credit" veiklą Lietuvoje pradėjo 2007 metais. Valdomas prekinis ženklas "Moment Credit" yra vienas žinomiausių greitųjų vartojimo kreditų teikėjų Lietuvoje. Įmonė siūlo paskolas iki 3000 eurų, LR piliečiams nuo 18 iki 70 metų amžiaus. Maksimalus skolinimo terminas 5 (penki) metai. Įmonė yra Lietuvos vartojimo lizingo ir kredito asociacijos (LVLKA) narė. Moment Credit buvo viena pirmųjų įmonių Lietuvoje kuri rinkai pasiūlė greitus vartojimo kreditus internetu bei pirmoji savo klientams sudariusi sąlygas skolints trumpųjų SMS žinučių pagalba.

Įmonę turi klientų aptarnavimo centrus šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose:

  • Vilniuje (prekybos ir pramogų centre "Akropolis");
  • Kaune (Kristijono Donelaičio gatvė 78);
  • Klaipėdoje (Tiltų gatvė 19);
  • Šiauliuose (prekybos ir pramogų centre "Akropolis");
  • Panevėžyje (prekybos ir pramogų centre "Babilonas");
  • Alytuje (Vilniaus gatvė 5).

Įmonės teigimu absoliuti dauguma klientų ( net 98%) lieka patenktini suteikiamoms paslaugomis. Tai aiškinama lanksčiu požiūriu į klientą ir net susidūrus su finansiniais sunkumais yra bandoma ieškoti kompromiso. Per metus Moment Credit paslaugomis naudojasi daugiau kaip šimtas šešiasdešimt tūkstančių žmonių. Tai vienas didžiausių skolinimo paslaugų teikėjų Lietuvoje.

gauti kreditaDažnos akcijos, lansti kainodara ir itin patraukli savitarnos sistema internete - tai tik keletas priežasčių kodėl klientai renkasi būtent šią greitų paskolų bendrovę.

Related Articles