Bendrovės

logo

BigBank

BigBank, skirtingai nuo kitų smulkias paskolas siūlančių greitųjų kreditų įmonių, yra bankas. Tai estiško kapitalo bankas, kuris veiklą vykdo visose Baltijos šalyse bei dalyje Skandinavijos ir Beneliukso šalių. Ambicingi siekiai ir banko politika yra iki 2016 metų būti tarp 10 geriausių Europos specializuotų bankų, siūlančių smulkiuosius vartojimo kreditus.

Paskolos suma yra nuo 300 eurų, o maksimali suma yra net  10000 eurų. Terminai taip pat ženkliai skiriasi nuo kitų bendrovių - pasiskolinus iš BigBank galima terminą išplėsti net iki 10 metų. Paskolos suteikiamos LR piliečiams ir užseniečiams, turintiems leidimą gyventi Lietuvoje bei sulaukusiems 18 metų.

Bankas siūlo kreditavimą ne tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims. Juridiniai asmenys, norintys gauti finansavimą, privalo įkeisti jiems priklausantį nekilnojamąjį turtą ir atitikti mokumo bei veiklos reikalavimus.

Rinktis šį kreditorių rekomenduojama tiems žmonėms bei įmonėms, kurie siekia pasiskolinti didesnes nei 600 eurų sumas ir siekia paskolą išskaidyti į ilgesnį nei 6 mėnesių laikotarpį.

Related Articles