provident naujas logoKreditų bendrovė Provident priklauso įmonių grupei International Personal Finance, kuri valdo kreditų bendroves ne vienoje pasaulio šalyje. Bene didžiausias šios bendrovės išskirtinumas – įmokos surenkamos ne tik standartiniais būdais, bet ir klientų namuose kiekvieną savaitę.

Rinktis Provident patogu tiems, kurie nesinaudoja interneto bankininkyste ar kur kas labiau vertina grynuosius. Nepaisant to, jog bendravimas vyksta ne tik nuotoliniu būdu, kreditai yra suteikiami greitai (vos per 24 valandas nuo pirmojo kontakto), grąžinimo sistema yra lanksti ir patogi pasiskolinusiems nedideles pinigų sumas.

moment-credit-logoUAB "Moment Credit" veiklą Lietuvoje pradėjo 2007 metais. Valdomas prekinis ženklas "Moment Credit" yra vienas žinomiausių greitųjų vartojimo kreditų teikėjų Lietuvoje. Įmonė siūlo paskolas iki 3000 eurų, LR piliečiams nuo 18 iki 70 metų amžiaus. Maksimalus skolinimo terminas 5 (penki) metai. Įmonė yra Lietuvos vartojimo lizingo ir kredito asociacijos (LVLKA) narė. Moment Credit buvo viena pirmųjų įmonių Lietuvoje kuri rinkai pasiūlė greitus vartojimo kreditus internetu bei pirmoji savo klientams sudariusi sąlygas skolints trumpųjų SMS žinučių pagalba.

Įmonę turi klientų aptarnavimo centrus šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose:

creditstarUAB „CreditStart Lithuania“ yra Baltijos šalyse ir Skandinavijoje veikiančios įmonių grupės „CreditStar Group AS“ narys. Kompanija valdo prekinį ženklą Creditstar.lt. Pagrindinė kompanijos veikla yra greitų, lanksčių ir patogių finansavimo paslaugų sprendimų teikimas fiziniams asmenims. CreditStar įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2006 metais.

Nuo pat veiklos pradžios siūlomi patogūs finansavimo sprendimai, tenkinantys įvairiausius klientų poreikius. Šiuolaikinių technologijų naudojimas leidžia siūlyti dinamiškas paslaugas ir supaprastinti kredito suteikimo procedūras. Kompanijos paslaugos yra vertinamos dėl kokybiško ir greito aptarnavimo.

pinigine.ltKreditų bendrovė Minibank, valdanti gerai žinomą greitųjų kreditų ženklą Piniginė.lt, siūlo savo klientams paskolas net iki 3000 €, maksimaliai 48 mėn. laikotarpiui. Ieškantiems mažesnių sumų galima rinktis vos nuo 50 eurų 15 ar 30 dienų, tad išsirinkti gali kone kiekvienas.

Bendrovė suteikia galimybę savo klientams, kurie pasiskolino 2-48 mėn. laikotarpiui, atidėti kredito grąžinimą mėnesiui. Pervedus kredito palūkanų įmokas atidėjimų skaičius neribojamas. Taip pat palanku ir tiems, kurie nori padidinti kredito sumą. Susisiekus su piniginė.lt ir pateikus paraišką kredito didinimui Jums bus suteiktas naujas kreditas, kuris padengs senąjį, o skirtumas bus pervedamas į Jūsų banko sąskaitą, jei tik Jūsų pajamos leis didinti paskolos sumą.

mogoMOGO yra tarptautinė įmonių grupė, turinti savo padalinį Lietuvoje. Pagrindinė UAB „Mogo.lt“ yra automobilių išperkamosios nuomos ir atgalinės išperkamosios nuomos paslaugos. Šio tipo paslaugos siūlomos tiek juridiniams tiek fiziniams asmenims. Pagrindinės kompanijos vertybės yra trys: greita pagalba, nuoširdus ir atviras bendradarbiavimas, bei ilgalaikių ryšių puoselėjimas su lojaliais klientais.

paskoliukasPaskoliukas.lt yra UAB "ARN group" valdomas prekinis ženklas. Įmonė teikia trumpuosius vartojimo kreditus internetu. Teikiamos smulkios paskolos nuo 300 iki 3500 litų. Ilgiausias terminas paskolai grąžinti yra 45 dienos. Bendrovė yra Lietuvos Smulkiųjų Vartojimo Kreditų Asociacijos (LSVKA) narė.

UAB "ARN group" užsiima labdaringais projektais, turi savo vardu pavadintą krepšinio komandą, žaidžiančią KKML C lygoje. 

Paskolos suteikiamos pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams, turintiems nuolatines pajamas. Prieš suteikiant kreditą yra tikrinamas debitoriaus mokumas ir pradelsti finansiniai įsipareigijimai. 

UAB „Credit Service“ nuo 2016 metų valdo du žinomiausius lietuvoje veikiančius greitųjų kreditų prekės ženklus - Vivus ir SMScredit. UAB „Credit Service“ ganėtinai nauja įmonė greitųjų kreditų rinkoje, tačiau įsitvirtinus ir turintį nemanką patirtį šioje srityje. Po nuvilnijusio bendrovės „4finance“ skandalo ši bendrovė perėmė gerai visiems žinomų prekinių ženklų SMScredit ir Vivus veiklą, užtikrindama tolesnį kreditų teikimą.

vivus-smscredit

Keičiantis valdančiai bendrovei sąlygos klientams nekinta. Ir toliau bus tiekiami smulkieji kreditai bei vartojimo paskolos, kreditai sms žinutėmis ir kitos klientams įprastos finansinės paslaugos, daugiau mažiau tokiomis pačiomis sąlygomis (sąlygos nuolatos kinta, todėl sieti pasikeitimų su valdančios įmonės pakitimu nereikėtų).

Naudojantis Vivus ženklu toliau teikiamos paskolos iki 3000 eurų 1-24 mėnesių terminui. Taip pat dabar siūloma akcija, kurios metu naujiems klientams suteikiama kredito atidėtomis palūkanomis galimybė – pirmas 60 dienų nereikia mokėti palūkanų, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie įsirenginėja būstą, išvyksta atostogauti ar dėl kitų priežasčių šiuo metu susiduria su didesnėmis išlaidomis, kurios greitu metu sumažės. Paskolos suteikiamos jau įprastais būdais – internetu, PayPost, Lietuvos Spauda, Navesen, Vaskota prekybos vietose, Perlo terminaluose. Jei skolinatės ne pirmą kartą – Vivus suteikia galimybę skolintis ir telefonu. Vivus orientuota į ilgalaikius kreditus, todėl siūlomą čia skolintis jei reikia didesnės pinigų sumos ilgesniam laikotarpiui. Turint mažesnių poreikių galite rinktis SMScredit.

UAB „Bobutės paskola“  Lietuvoje yra gerai žinoma greitųjų kreditų bendrovė. Veiklą pradėjusi 2010 metais kompanija per kelis metus išaugo į vieną iš didžiausių kredito bendrovių  šalyje. Popkreditas.lt yra naujas prekinis ženklas, kurį „Bobutės paskola“ pristato savo klientams. Popkreditas.lt laikosi visų UAB „Bobutės paskola“ deklaruojamų principų. Patikimumas ir dėmesys klientui yra svarbiausios kompanijos vertybės. Šios vertybės puoselėjamos naudojant modernumo, lojalumo, atsakingumo ir skaidraus bendradarbiavimo principus.

popkreditasPopkreditas.lt savo klientams siūlo tik trumpalaikius tiek ilgalaikius vartojimo kreditus nuo 200 Lt iki 10000 Lt. Reikiamą sumą galima pasiskolinti 10 dienų arba bet kokiam kitam laikotarpiui iki 3 metų. Kaip ir kitose panašiose bendrovėse skolinantis nereikalingas nei laiduotojas nei užstatas. Paskolos suteikiamos internetu užpildžius paraiškos formą ir patvirtinus savo tapatybę. Norintys gali įvertinti savo finansines galimybes naudodamiesi kredito įmokos skaičiuokle, kuri padeda išsirinkti optimaliausią paskolos variantą. Pateikus paraišką kreditui gauti jis suteikiamas iš karto, jeigu asmuo atitinka visus reikalavimus. Kreditas gali būti suteiktas kitą dieną jeigu paraiška pateikiama ne darbo metu.

Popkreditas.lt netaiko pirmos paskolos apribojimų naujiems klientams. Nesvarbu kelintą kartą Jums suteikiama paskola; visuomet galima pasiskolinti bet kurią kompanijos siūlomą sumą. Be to, siūloma lanksti paskolos grąžinimo termino pratesimo procedūra. Norint pratęsti paskolos grąžinimo terminą pakanka sumokėti pratęsimo mokestį. Jeigu termino atidėjimo nepakanka, galima trumpalaikę paskolą paversti ilgalaike. Keitimas atliekamas sumokant palūkanas, likusias iki kredito grąžinimo pabaigos ir pasirenkant naują grąžinimo terminą. 

logo-bobutes-paskolaAB "Bobutės paskola" veiklą vykdo nuo 2010 metų. Bendrovė teikia smulkiuosius vartojimo kreditus, nuo 50 iki 3000 eurų. Maksimalus paskolos terminas yra 36 mėnesiai. Trisdešimt šešių mėnesių paskolos terminas yra pastebimai ilgesnis nei daugumos kitų rinkos dalyvių.

Kreditai suteikiami tik Lietuvos Respublikos piliečiams, dirbantiems ir turintiems oficialias pajamas. Kreditas nėra suteikiamas asmenims turintiems skolų, pradelstų finansinių įsipareigojimų.

Detalesnė informacija apie įmonę šiuo metu yra ruošiama.