provident naujas logoKreditų bendrovė Provident priklauso įmonių grupei International Personal Finance, kuri valdo kreditų bendroves ne vienoje pasaulio šalyje. Bene didžiausias šios bendrovės išskirtinumas – įmokos surenkamos ne tik standartiniais būdais, bet ir klientų namuose kiekvieną savaitę.

Rinktis Provident patogu tiems, kurie nesinaudoja interneto bankininkyste ar kur kas labiau vertina grynuosius. Nepaisant to, jog bendravimas vyksta ne tik nuotoliniu būdu, kreditai yra suteikiami greitai (vos per 24 valandas nuo pirmojo kontakto), grąžinimo sistema yra lanksti ir patogi pasiskolinusiems nedideles pinigų sumas.

pinigine.ltKreditų bendrovė Minibank, valdanti gerai žinomą greitųjų kreditų ženklą Piniginė.lt, siūlo savo klientams paskolas net iki 3000 €, maksimaliai 48 mėn. laikotarpiui. Ieškantiems mažesnių sumų galima rinktis vos nuo 50 eurų 15 ar 30 dienų, tad išsirinkti gali kone kiekvienas.

Bendrovė suteikia galimybę savo klientams, kurie pasiskolino 2-48 mėn. laikotarpiui, atidėti kredito grąžinimą mėnesiui. Pervedus kredito palūkanų įmokas atidėjimų skaičius neribojamas. Taip pat palanku ir tiems, kurie nori padidinti kredito sumą. Susisiekus su piniginė.lt ir pateikus paraišką kredito didinimui Jums bus suteiktas naujas kreditas, kuris padengs senąjį, o skirtumas bus pervedamas į Jūsų banko sąskaitą, jei tik Jūsų pajamos leis didinti paskolos sumą.