moment credit logo
 • Kreditai: nuo 1025 iki 10000 eurų.
 • Terminas: iki 3 metų.
 • Specialus pasiūlymas: Pirma paskola nemokama

 gauti kredita

mokilizingas 842x282 lt
 • Kreditai: nuo 1025 iki 10000 eurų. ;
 • Mokėjimo terminas: iki 3 metų.
 • PALŪKANOS 0%

 gauti kredita

 • Daugiau informacijos
tfbank logo
 • Paskolos: nuo 1000 iki 5000 eurų.
 • Laikotarpis: iki 60 mėnesių.
 • Sutarties sudarymo mokestis – 0%

 gauti kredita

 • Daugiau informacijos
finbee
 • Paskolos dydis: nuo 300 iki 6000 eurų.
 • Ilgiausias laikotarpis: 60 mėnesių.
 • Tarpusavio skolinimosi platforma

 gauti kredita

 • Daugiau informacijos
bluecredit24
 • Paskolos dydis: 10 - 5000 €.
 • Ilgiausias laikotarpis: 36 mėn.
 • Pirma įmoka po 3 mėnesių!

 gauti kredita

bobutes paskola
 • Kreditai: nuo 50 iki 4000 eurų.
 • Ilgiausias terminas: 3 metai.
 • Nuolaidos paskoloms

 gauti kredita

 • Daugiau informacijos

Kreditus.lt išsirinksite geriausią greitos trumpalaikės paskolos pasiūlymą. Mūsų svetainėje pristatome geriausius ir populiariausius Lietuvos smulkiųjų kreditų bendrovių pasiūlymus. Norėdami gauti kreditą ar paskolą iš pasirinktos bendrovės, spauskite mygtuką “gauti kreditą”. Kreditus.lt lankytojai gali pasirinkti jiems priimtiniausią pasiūlymą ir tinkamą smulkiųjų kreditų bendrovę pagal suteikiamos paskolos dydį ir terminą. Pateikite paraišką ir gaukite kreditą ar paskolą nuo 30 Eur iki 15000 Eur. Užpildę paraiškas keliose skirtingose bendrovėse, padidinsite galimybes gauti norimą paskolą.

Kam suteikiamos paskolos internetu?

Paskolos internetu suteikiamos nuolatines ir pastovias pajamas turintiems LR piliečiams bei užsieniečiams (turintiems leidimą gyventi Lietuvoje). Kreditą suteikianti bendrovė sutartyje gali numatyti ir kitų papildomų sąlygų dėl amžiaus ar pajamų dydžio. Kai kuriose bendrovėse siūlomos akcijos, kurių metu naujiems klientas pirmasis kreditas suteikiamas nemokamai.

Ko reikia norint gauti paskolą internetu?

Norėdami gauti paskolą internetu turite turėti asmeninę sąskaitą banke. Kredito bendrovės visuomet prašo pervesti vieną centą registracijos patvirtinimui. Tokiu būdu identifikuojama, kad sąskaita priklauso dėl kredito besikreipiančiam asmeniui. Registruojantis dėl kredito, dauguma įmonių taip pat paprašys pateikti mobiliojo telefono numerį. Kontaktinis numeris reikalingas norint susisiekti ir patikslinti informaciją, jeigu iškyla klausimų. Taip pat telefono numeris ateityje gali būti naudojamas kaip identifikavimo priemonė.

Ar kreditų bendrovės gali apgauti ir apskaičiuoti didesnius procentus?

LR teisės aktuose ir ES direktyvoje Nr.: 2008/48/EB reglamentuojama smulkiuosius vartojimo kreditus teikiančių bendrovių veikla. Šiuose teisės aktuose numatyta maksimali metinių palūkanų normos riba, kuri gali būti taikoma - 75 % per metus. Ši norma negali būti viršyta. Lietuvoje vartojimo kreditus teikiančių įmonių veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Iškilus nesutarimas su kredito bendrove, kredito gavėjas turi teisę kreiptis į VTAT ir pateikti skundą. VTAT nagrinėja gautus skundus ir priima sprendimus dėl konkrečios situacijos. Visi sprendimai, priimti VTAT privalo būti vykdomi.

Teisės aktai įpareigoja smulkiuosius kreditus teikiančias įmones prieš išduodant paskolą tikrinti asmens mokumą. Tai galioja visais atvejais, tiek kreipiantis į bendrovės atstovybę, tiek užpildant paraišką internetu, todėl besikreipiant dėl paskolos kredito gavėjas turi pateikti sutikimą, kad bus tikrinami jo asmens duomenys.

Ar galima sužinoti, ar mano vardu nėra paimtas kreditas?

Visi išduoti kreditai ir paskolos atsispindi asmeninės kredito istorijos sistemoje. Prisiregistravus prie šios sistemos galima matyti visą savo kredito istoriją, aktyvias ir jau grąžintas paskolas, kredito reitingą. Sistemoje ne tik galima peržiūrėti visą istoriją bei pradelstus įsipareigojimus, tačiau kiekvienam asmeniui suteikiama galimybė nurodyti, kad Jūs nesutinkate, kad Jūsų vardu būtų išduodami kreditai, paskolos, sudaromos lizingo ar kitos, periodinių mokėjimų reikalaujančios sutartys. Plačiau su asmeninės kredito istorijos sistema galite susipažinti šiame straipsnyje.

Ar tinklapyje kreditus.lt teikiamos paskolos?

Interneto svetainė kreditus.lt neteikia paskolų, kreditų ar kitų finansinių paslaugų. Kreditus.lt atlieka tarpininkavimo funkciją tarp kredito gavėjo ir kredito davėjo. Svetainėje siekiama pateikti naujausią, tikslią ir tikrovę atitinkančią informaciją apie smulkiuosius kreditus teikiančių įmonių paskolų sąlygas. Jeigu svetainėje publikuojama informacija neatitinka tikrovės, tokią informaciją reikėtų laikyti spaudos klaida. Apie tikrovės neatitinkančią informaciją reikėtų pranešti svetainės administracijai. Informacija bus atnaujinta per trumpiausią įmanomą laiką.

Kuo skiriasi trumpalaikės, vartojamosios ir ilgalaikės paskolos?

Žmonės, kurie nori pasiskolinti kreipdamiesi į kreditorius, turėtų suprasti, kad dabartinėje rinkoje egzistuoja daugybė skirtingų paskolų ir kiekviena jų gali būti skirtingos rūšies. Šiuo atveju tai tampa labai svarbiu veiksniu bandant pasirinkti tinkamiausią paskolą, geriausiai atitinkančią konkrečius numatytus tikslus. Taigi, verta pakalbėti apie tai, kas yra trumpalaikės, vartojamosios ir ilgalaikės paskolos.

Visų pirma reikėtų nepamiršti, kad vos tik pradedama kalbėti apie paskolas, nemaža dalis žmonių ima įsivaizduoti greituosius kreditus, kurie akimirksniu tapo labai populiarūs vos tik finansinių paslaugų rinkoje pasirodė pirmosios greitųjų kreditų bendrovės. Tačiau nereikėtų manyti, kad kiekviena paskola yra greitasis kreditas. Įprastai greitieji kreditai dar vadinami trumpalaikėmis paskolomis. Tokios paskolos yra suteikiamos kur kas trumpesniam terminui, kuris gali būti tiek kelios savaitės, tiek ir keli mėnesiai. Taip pat trumpalaikių paskolų metinė palūkanų norma būna gerokai didesnė. Žinoma, visa tai lemia ir paskolos dydį – ji trumpalaikės paskolos atveju dažniausiai būna mažesnė.

Tuo tarpu, jei yra kalbama apie vartojamuosius kreditus, įprastai tai būna ilgesnio grąžinimo termino ir mažesnių palūkanų finansiniai instrumentai. Vartojamosios paskolos yra suteikiamos įvairiems terminams, tačiau optimalu tikėtis, kad vartojamam kreditui bus taikomas 1-5 metų grąžinimo laikotarpis. Palūkanų norma šiuo atveju taip pat būna žemesnė nei jau minėtų trumpalaikių paskolų arba greitųjų kreditų. Dažnai vartojamosios paskolos yra suteikiamos automobilio įsigijimui, būsto remonto išlaidų padengimui, atostogoms, medicininėms paslaugoms ar kt.

Taip pat nereikėtų pamiršti ir ilgalaikių paskolų, kurių vertė būna didžiausia, pvz., būsto paskolų, verslo paskolų ir kt. Tokios paskolos yra pasitelkiamos norint įsigyti gerokai brangesnės vertės pirkinius. Ilgalaikių paskolų grąžinimo laikotarpis gali siekti ir daugiau nei dvidešimt metų, o tai reiškia, kad tokių paskolų palūkanos būna daug kartų mažesnės nei trumpalaikių paskolų.

Žinoma, yra ir įvairių papildomų sąlygų, kurios yra taikomos skirtingų rūšių paskoloms, todėl jei žmogus galvoja apie pasinaudojimą kreditorių teikiamomis finansinėmis paslaugomis, jis turėtų labai gerai išanalizuoti jam pateiktos paskolos sutartį, stengiantis suprasti kiekvieną sutarties dalį.