Kreditas ir paskola internetu - rask geriausią paskolos pasiūlymą su Kreditus.lt. Kreditų palyginimas internete.

Kreditus.lt išsirinksite geriausią greitos trumpalaikės paskolos pasiūlymą. Mūsų svetainėje pristatome geriausius ir populiariausius Lietuvos smulkiųjų kreditų bendrovių pasiūlymus. Norėdami gauti kreditą ar paskolą iš pasirinktos bendrovės, spauskite mygtuką “gauti kreditą”. Kreditus.lt lankytojai gali pasirinkti jiems priimtiniausią pasiūlymą ir tinkamą smulkiųjų kreditų bendrovę pagal suteikiamos paskolos dydį ir terminą. Pateikite paraišką ir gaukite kreditą ar paskolą nuo 30 Eur iki 15000 Eur. Užpildę paraiškas keliose skirtingose bendrovėse, padidinsite galimybes gauti norimą paskolą.

tfbank   

Paskolos: nuo 1000 iki 5000 eurų.     
Laikotarpis: iki 60 mėnesių.
Sutarties sudarymo mokestis – 0%

gauti-mygtukas

tarpas

moment-credit-logo   

Kreditai: nuo 50 iki 15000 eurų.             
Terminas iki: 60 mėnesių.
Pirmas kreditas iki 3000 € NEMOKAMAI!

gauti-mygtukas
Detaliau apie MomentCredit

tarpas

mokilizingas 842x282 lt   

Kreditai: nuo 1025 iki 10000 eurų.       
Terminas iki: 60 mėnesių.
PALŪKANOS 0%

gauti-mygtukas

tarpas

paskolos.lt      Kredito dydis: 500 - 5000 €.
Grąžinimo laikotarpis iki 4m.       
gauti

tarpas

euro credit logo      Kredito dydis: 100 - 3000 €.
Grąžinimo laikotarpis iki 2m.      
gauti

tarpas

bluecredit24         Paskolos dydis: 10 - 5000 €.
Ilgiausias laikotarpis: 36 mėn.     
Pirma įmoka po 3 mėnesių!

gauti

Daugiau informacijos apie bendrovę

tarpas

smspinigai logo        

Kreditai: nuo 100 iki 1000 eurų.
Maksimalus terminas: 4 metai.     
Pirmas kreditas  iki 1000€ nemokamai.         

gauti-mygtukas  

Daugiau informacijos apie bendrovę

tarpas

finbee        Paskolos dydisnuo 300 iki 6000 eurų.           
Ilgiausias laikotarpis: 60 mėnesių. 
Tarpusavio skolinimosi platforma  
gauti-mygtukas
Visą parą

tarpas

logo-bobutes-paskola             Kreditai: nuo 50 iki 4000 eurų.
Ilgiausias terminas: 3 metai.      
Šiuo metu vyksta akcija.   
Greitųjų kreditų refinansavimas                       
gauti-mygtukas
Daugiau informacijos apie bendrovę

tarpas

 

Kam suteikiamos paskolos internetu?

Paskolos internetu suteikiamos nuolatines ir pastovias pajamas turintiems LR piliečiams bei užsieniečiams (turintiems leidimą gyventi Lietuvoje). Kreditą suteikianti bendrovė sutartyje gali numatyti ir kitų papildomų sąlygų dėl amžiaus ar pajamų dydžio. Kai kuriose bendrovėse siūlomos akcijos, kurių metu naujiems klientas pirmasis kreditas suteikiamas nemokamai.

Ko reikia norint gauti paskolą internetu?

Norėdami gauti paskolą internetu turite turėti asmeninę sąskaitą banke. Kredito bendrovės visuomet prašo pervesti vieną centą registracijos patvirtinimui. Tokiu būdu identifikuojama, kad sąskaita priklauso dėl kredito besikreipiančiam asmeniui. Registruojantis dėl kredito, dauguma įmonių taip pat paprašys pateikti mobiliojo telefono numerį. Kontaktinis numeris reikalingas norint susisiekti ir patikslinti informaciją, jeigu iškyla klausimų. Taip pat telefono numeris ateityje gali būti naudojamas kaip identifikavimo priemonė.

Ar kreditų bendrovės gali apgauti ir apskaičiuoti didesnius procentus?

LR teisės aktuose ir ES direktyvoje Nr.: 2008/48/EB reglamentuojama smulkiuosius vartojimo kreditus teikiančių bendrovių veikla. Šiuose teisės aktuose numatyta maksimali metinių palūkanų normos riba, kuri gali būti taikoma - 75 % per metus. Ši norma negali būti viršyta. Lietuvoje vartojimo kreditus teikiančių įmonių veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Iškilus nesutarimas su kredito bendrove, kredito gavėjas turi teisę kreiptis į VTAT ir pateikti skundą. VTAT nagrinėja gautus skundus ir priima sprendimus dėl konkrečios situacijos. Visi sprendimai, priimti VTAT privalo būti vykdomi.

Teisės aktai įpareigoja smulkiuosius kreditus teikiančias įmones prieš išduodant paskolą tikrinti asmens mokumą. Tai galioja visais atvejais, tiek kreipiantis į bendrovės atstovybę, tiek užpildant paraišką internetu, todėl besikreipiant dėl paskolos kredito gavėjas turi pateikti sutikimą, kad bus tikrinami jo asmens duomenys.

Ar galima sužinoti, ar mano vardu nėra paimtas kreditas?

Visi išduoti kreditai ir paskolos atsispindi asmeninės kredito istorijos sistemoje. Prisiregistravus prie šios sistemos galima matyti visą savo kredito istoriją, aktyvias ir jau grąžintas paskolas, kredito reitingą. Sistemoje ne tik galima peržiūrėti visą istoriją bei pradelstus įsipareigojimus, tačiau kiekvienam asmeniui suteikiama galimybė nurodyti, kad Jūs nesutinkate, kad Jūsų vardu būtų išduodami kreditai, paskolos, sudaromos lizingo ar kitos, periodinių mokėjimų reikalaujančios sutartys. Plačiau su asmeninės kredito istorijos sistema galite susipažinti šiame straipsnyje.

Ar tinklapyje kreditus.lt teikiamos paskolos?

Interneto svetainė kreditus.lt neteikia paskolų, kreditų ar kitų finansinių paslaugų. Kreditus.lt atlieka tarpininkavimo funkciją tarp kredito gavėjo ir kredito davėjo. Svetainėje siekiama pateikti naujausią, tikslią ir tikrovę atitinkančią informaciją apie smulkiuosius kreditus teikiančių įmonių paskolų sąlygas. Jeigu svetainėje publikuojama informacija neatitinka tikrovės, tokią informaciją reikėtų laikyti spaudos klaida. Apie tikrovės neatitinkančią informaciją reikėtų pranešti svetainės administracijai. Informacija bus atnaujinta per trumpiausią įmanomą laiką.

Kontaktai

UAB "Potissimus". El. Paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Tel. nr. +370 684 97070. Mainų g. 8-402 kabinetas, Klaipėda. Potissimus.lt