gosavy kreditų akcija - nuo 6% per metus

Reikalingas pirmas kreditas nemokamai?

Ieškantiems pirmo kredito nemokamai rekomenduojame žemiau esančias bendroves, kurios naujiems klientams pirmą kartą skolina visiškai nemokamai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios bendrovės siūlo ir įmokos atdidėjimą.

 smspinigai logo Nemokamas kreditas iki 1000 eurų.
Nemokamo kredito terminas iki 6 mėn.     
gauti-mygtukas
Daugiau informacijos apie bendrovę

tarpas

feratum Kreditai: nuo 100 iki 1000 €.
Maksimalus terminas: 15 mėnesių.     
Pirma paskola nemokamai.

gauti-mygtukas
Daugiau informacijos apie bendrovę

tarpas

Kiekvienas susidūręs su paskolomis ir kreditais žino, kas yra palūkanos bei kaip stipriai jos iškelia grąžinamą sumą per ilgą laiką. Dar greičiau auga greitųjų kreditų palūkanos, tačiau čia kartais galima išsisukti ir visai be palūkanų. Atrodo nerealu, tačiau tai tiesa.

Daugelis kreditų bendrovių siūlo akciją, kurios metu pirmąjį kreditą suteikia nemokamai. Tai reiškia, kad pasiėmus kreditą reikės grąžinti lygiai tiek pat, kokia buvo pasiskolinta suma. Be abejo, didelių pinigų tokiomis sąlygomis niekas neskolina, tačiau iki 1000 eurų pasiskolinti tokiomis sąlygomis galima be problemų. Taip pat, vertėtų žinoti, kad tokie pasiūlymai galioja ir labai nedideliam terminui, dažniausiai tai nuo 14 iki 30 dienų, retkarčiais truputėlį ilgiau, pavyzdžiui, iki trijų mėnesių.

Galima pradėti grąžinti tik po kelių mėnesių

Kaip jau išduoda pats pavadinimas – pirmas kreditas nemokamai – tokiomis sąlygomis suteikiamas pirmasis kreditas, taigi, jei anksčiau jau skolinotės tokį pasiūlymą teikiančioje bendrovėje – naivu būtų tikėtis dar kartą gauti kreditą be palūkanų. Norintiems pasiskolinti dar kartą ir nemokėti daugiau galima bandyti kitą išeitį – skolintis kitoje kredito įstaigoje, kurioje galioja toks pat ar panašus pasiūlymas. Kaip jau minėta, pirmas kreditas nemokamai suteikiamas ne vienoje kredito bendrovėje.

Dažnai galima išgirsti klausimą, kur slypi kabliukas, juk nemokamai dalinamas tik sūris pelėkautuose, tačiau šiuo atveju viską vertėtų suversti reklamai. Ieškodami, kur pasiskolinti kreditą pirmą kartą greičiausiai užkliūsite už pasiūlymo imti jį nemokamai. Taigi, pirmas kreditas nemokamai – puikus būdas prisivilioti naujų klientų kreditų bendrovėms. Vėliau, jei reikės didesnės sumos, greičiausiai kreipsitės į tą bendrovę, su kuria jau esate turėję reikalų. Be to, greitųjų kreditų bendrovėse taikoma politika pirmą kartą retai kada leidžia skolintis didesnes sumas, taigi, Jūs kaip ir nesukate galvos bei renkatės jums pažįstamą kredito davėją. Štai čia, galima sakyti, ir yra tas kabliukas, kuris Jums nėra visiškai pavojingas, o daugeliu atveju net ir naudingas – Jūs sutaupote laiko ilgoms palankiausio kredito paieškoms.

Renkantis kreditą bei vertinant sąlygas vertėtų dėmesį atkreipti ne tik į palūkanas, bet ir į sutarties sudarymo mokestį. Kartais pastarasis yra pakankamai didelis ir sudaro didžiąją dalį visos paskolos sumos. Tačiau pirmoji paskola nemokamai dažniausiai reiškia ne tik nulines palūkanas, bet ir šimtaprocentinę nuolaidą sutarties sudarymo mokesčiui. Tiesa, gali tekti sumokėti 1 centą, jei kreditą bandote imti internetu – taip yra tikrinama Jūsų tapatybė. Pervesdami simbolinį mokestį Jūs pateikiate kredito davėjui savo vardą, pavardę, asmens kodą ir taip patvirtinate, kad tai tikrai esate Jūs, o ne kas kitas prisistatęs Jūsų vardu. Todėl visada būkite budrūs ir saugokite savo elektroninės bankininkystės duomenis, neperduokite slaptažodžių niekam, net ir banko darbuotojais prisistatantiems asmenims – bankas niekada neprašo tokių slaptų duomenų.

Kontaktai

UAB "Potissimus". El. Paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Tel. nr. +370 684 97070. Mainų g. 8-402 kabinetas, Klaipėda. Potissimus.lt

minipaskola.lt
creditstar

finbee.lt

Verta žinoti

Kiek reikės sumokėti palūkanų?

Palūkanos kurias teks sumoketi už paskolą priklauso nuo to kokią sumą ketinate skolintis, kelinta kartą skolinatės iš konkrečios bendrovės. Smulkiųjų kreditų įmonės gali nustatyti ir kitas, papildomas taisyklės pagal kurias yra apskaičiuojamos paskolos palūkanos. Absoliučiai maksimalią palūkanų norma yra nustatyta lietuvoje galiojančiais teisės aktais ir šiuo metu yra 75 procentai metinių palūkanų.

Ar reikia būti dirbančius?

Tam, kad gauti kreditą reikia turėti nuolatinės pajamas. Tai nebūtinai turi būti darbo užmokestis, nedideliai paskolai tinka ir socialinės išmokos, stipendijos, senatvės pansija bei kitos reguliariai gaunamos pajamos. 

Ar įmonė man privalo išduoti paskolą internetu?

Smulkiųjų vartojimo kreditų įmonės neprivalo Jums suteikti kredito net jei atitinkate visus reikalavimus jam gauti. Įmonė turi teisę atsisakyti išduoti kreditą, tačiau tokia praktika yra taikoma retai. Kreditai yra išduodami jei žmogus norintis gauti paskolą atitinka visus teisės aktuose numatytus punktus.

Dažnai užduodami klausimai

Kokią sumą aš galiu gauti?

Priklauso nuo to į kokią bendrovę kreipsitės, bei nuo to kokiam laikotarpiui jums reikalingas greitas kreditas internetu. Mūsų partnerių siūlomi kreditia svyruoja nuo 50 iki 3000 EUR. Jei jums reikalinga didesnė suma - tuomet verta apsilankyti ilgalaikių kreditų su užstatu skiltyje.

Ar gausiu greitą kreditą jei turiu paskolą?

Jeigu visus šiuo metu turimus finansinius įsipareigojimus dengiate laiku - galite gauti dar vieną greitą paskolą. Kreditorius išnagrinės jūsų užklausą ir patikrinus asmeninę kredito istoiją priims sprendimą dėl greito kredito suteikimo. Jums gali būti atsisakyti suteikti finansavimą ir tuo atveju jei jūsų darbo užmokestis ar kitos pastovios pajamas yra per mažos naujai paskolai gauti.

Kas laikoma pastoviomis pajamomis?

Pastovios pajamos yra tos kurias periodiškai gaunate. Tai gali būti darbo užmokestis, stipendija, socialinės išmokos, už kūrybinę veiklą mokomas honoraras ar kitos periodinės pajamos. Jūsų gaunamos išmokos turi būti matomos socialinio draudimo profilyje bei būti juridiškai pagrįstos.