gosavy kreditų akcija - nuo 6% per metus

Greitas kreditas internetu iš Kreditus

Palyginikte kelių įmonių teikiamus greituosius vartojimo kreditus ir išsirinkite Jums priimtiniausią variantą. Žemiau rasite populiariausias Lietuvoje veiklą vykdančias greitųjų kreditų bendroves ir trumpą aprašymą apie jų teikiamas paslaugas. Norėdami gauti kreditą ar paskolą, spauskite mygtuką "gauti kreditą". Kreditus.lt lankytojai gali rinktis jiems labiausiai tinkamą greitų kreditų įmonę, atsižvelgiant į suteikiamo kredito terminą bei reikalingos paskolos sumą. Greitieji kreditai internetu nuo 50€ iki 10000€ per 15 minučių.

euro credit logo    

Paskolos dydis: 100 - 3000 €.
Ilgiausias laikotarpis: 24 mėn.
Pirmas kreditas nemokamai!

gauti

tarpas

bluecredit24         Paskolos dydis: 100 - 5000 €.
Ilgiausias laikotarpis: 36 mėn.
Pirmą įmoka mokėk tik vasara!

gauti

Detaliau apie Credit24

tarpas

feratum         Paskolos dydis: 20 - 1000 €.
Ilgiausias laikotarpis: 15 mėn.
Pirmas kreditas nemokamai! 
Pirmas kreditas iki 500 €

gauti

Detaliau apie Ferratum

tarpas

smspinigai logo            

Kreditai: nuo 50 iki 1000 €.
Maksimalus terminas: 48 mėnesiai.
Pirmas kreditas nemokamai! 
Pirmas kreditas iki 1000 €
 

gauti-mygtukas

Detaliau apie SMSpinigai

tarpas

creditstar              

Kreditai: nuo 100 iki 2000 eurų.
Max terminas: 2 metai.
Pirmas kreditas iki 600 .                      

gauti-mygtukas

Detaliau apie Creditstar

tarpas

mano paskola png       Paskolos dydis: nuo 300 iki 10 000 €
Maksimalus terminas: 5 metai. 
Teikiamas kredito refinansavimas.     
gauti-mygtukas

tarpas

logo-bobutes-paskola                 Kreditai: nuo 50 iki 4000 eurų.
Maksimalus terminas: 36 mėnesiai.      
Šiuo metu vyksta akcija.   
Galimas kredito refinansavimas                 
gauti-mygtukas
Daugiau informacijos apie bendrovę

tarpas

finbee       Greitojo kredito dydis: 300 - 6000 EUR.       
Maks. skolinimosi laikotarpis: 5 metai. 
Tarpusavio skolinimosi platforma
gauti-mygtukas
Visą parą

tarpas

savy       Kredito dydis iki 35000 EUR.       
Laikotarpis iki 5 metų. 
Tarpusavio skolinimosi platforma
gauti-mygtukas
Teikiamas refinansavimas

tarpas

Greitas kreditas suteikiamas asmenims nuo 18 metų (kai kuriais atvejais nuo 20 metų) iki 70 metų amžiaus, Lietuvos Respublikos piliečiams ir užseniečiams, turintiems leidimą nuolatos gyventi ir dirbti LR teritorijoje. Atskirais atvejais kreditorius gali nurodyti skirtingus reikalavimus dėl greito kredito internetu suteikimo.

Prieš kreipiantis dėl kredito įsitikinkite, kad bendrovė perveda lėšas į Jūsų naudojamo komercinio banko sąskaitą. Kai kurios bendrovės pinigus perveda tik į tris didžiausius Lietuvoje veikiančius komercinius bankus. Asmens tapatybės patvirtinimui gali būti reikalingas ir kontaktinis telefono numeris.

Greitieji kreditai suteikiami asmenims, kurie neturi pradelstų finansinių įsipareigojimų.

Kreditus.lt neteikia jokių finansinių paslaugų, svetainė yra tarpininkas tarp kreditoriaus ir debitoriaus. Jei šioje interneto svetainėje yra publikuojama informacija neatitinkanti tikrovės, tai laikytina spaudos klaida. Maloniai prašome informuoti apie pastebėtus netikslumus elektroniniu paštu info(eta)kreditus.lt. Dėkojame už supratingumą.

Ieškote kredito, kad įgyvendintumėte seną svajonę?

Parduotuvės vitrinoje kasdieniame Jūsų kelyje vis vilioja koks nors pirkinys, kurio tikrai trokštate, jis praverstų Jūsų buityje, tačiau vis pritrūksta valios jam susitaupyti? Pakeisti situaciją gali nedidelė vartojimo paskola, kuri privers Jus šiek tiek taupyti, o išsvajotąjį daiktą gausite iš karto.

Skolintis išsvajotiems pirkiniams nėra blogas pasirinkimas, jei esate tikri, kad turėsite pakankamai pajamų paskolos įmokos mokėti. Priešingu atveju galite susidurti su šiokiomis tokiomis finansinėmis problemomis, kurios greitu metu sukelia ir kitokių papildomų rūpesčių. Tad šiek tiek papildomo laiko skirto savo situacijos įvertinimui gali padėti išvengti nemenkų problemų.

Ieškant tinkamo paskolos davėjo atkreipkite dėmesį ne tik į įmokų dydį, kuris dažnai yra vienas svarbiausių rodiklių besiskolinantiesiems. Mažesnės įmokos gali ir apgauti, pavyzdžiui, 50 eurų įmoka kas mėnesį 10 mėnesių iš eilės yra kur kas naudingiau nei 45 eurų mėnesinė įmoka vienerių metų laikotarpiui. Mėnesinės įmokos skirtumas vos 5 eurai (10 proc.), o per du mėnesiu permokama kelis kartus tiek. Taigi, reikia skaičiuoti ne mėnesio įmoką, o galutinę sumokamą sumą. Geriausia išsirinkti kreditą yra specializuotoje svetainėje, tokioje kaip ši arba Sesxebion.ge/swrafi-sesxebi. Žinoma, skolinamasi tam, kad kuo mažiau pirkinys pasijustų, todėl skirtumas imti paskolą metams ar dvejiems yra labai didelis, tuo tarpu keli mėnesiai iš pažiūros gali nieko ir nekeisti, o sutaupyti galima nemenkai.

Žvelgiant iš finansinės pusės, akivaizdu, kad geriausia yra nesiskolinti, o mėginti sutaupyti. Deja, toks metodas įmanomas tik esant ypač atkakliems, o be to, pirkinys bus įmanomas tik po kurio laiko, kuomet turėsite sukaupę norimą sumą, tad paskolos yra patrauklesnis būdas, leidžiantis džiaugtis savo norimu pirkiniu čia ir dabar.

Norams nugalėjus ir paėmus greitąjį kreditą savo svajonių pirkiniui, prieš tai įvertinus savo finansus, turėtumėte pagerinti savo buitį, paįvairinti kasdienybę ar pakelti nuotaiką, nudžiuginti artimą, todėl galima sakyti, kad paskolos paėmimas tinkamiems pirkiniams yra naudingas ne tiek finansiškai, kiek morališkai.

Ieškodami sau tinkamos paskolos peržvelkite kaip įmanoma daugiau skirtingų pasiūlymų, kad galėtumėte rasti tikrai vertą dėmesio ir naudingą paskolą, kuri pernelyg nepabrangintų Jūsų pirkinio, nereikalautų susiveržti diržų tiek, kad neužtektų pinigų kitiems būtiniems pirkiniams, o taip pat, kad įmokos netaptų tokia našta, kuriai spręsti būtų reikalingas paskolos perfinansavimas.

Anksčiau susidūrę su paskolomis puikiai supranta, koks svarbus įsipareigojimas tai yra. Tuo tarpu pirmą kartą besiskolinantys asmenys dažnai į paskolą žiūri ne taip atsakingai, neįvertina, kad tai gali stipriai apsunkinti jų kasdienybę, o netinkamai vykdomi ar visai nevykdomi įsipareigojimai sukelia dideles problemas, kurių pasekmės juntamos ir vėlesniu laiku, pavyzdžiui, sumanius pasiskolinti būstui ar netgi pradedant savo individualią veiklą ir siekiant sudaryti ilgalaikes finansines sutartis.

Kontaktai

UAB "Potissimus". El. Paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Tel. nr. +370 684 97070. Mainų g. 8-402 kabinetas, Klaipėda. Potissimus.lt

minipaskola.lt
creditstar

finbee.lt

Dažnai užduodami klausimai

Kokią sumą aš galiu gauti?

Priklauso nuo to į kokią bendrovę kreipsitės, bei nuo to kokiam laikotarpiui jums reikalingas greitas kreditas internetu. Mūsų partnerių siūlomi kreditia svyruoja nuo 50 iki 3000 EUR. Jei jums reikalinga didesnė suma - tuomet verta apsilankyti ilgalaikių kreditų su užstatu skiltyje.

Ar gausiu greitą kreditą jei turiu paskolą?

Jeigu visus šiuo metu turimus finansinius įsipareigojimus dengiate laiku - galite gauti dar vieną greitą paskolą. Kreditorius išnagrinės jūsų užklausą ir patikrinus asmeninę kredito istoiją priims sprendimą dėl greito kredito suteikimo. Jums gali būti atsisakyti suteikti finansavimą ir tuo atveju jei jūsų darbo užmokestis ar kitos pastovios pajamas yra per mažos naujai paskolai gauti.

Kas laikoma pastoviomis pajamomis?

Pastovios pajamos yra tos kurias periodiškai gaunate. Tai gali būti darbo užmokestis, stipendija, socialinės išmokos, už kūrybinę veiklą mokomas honoraras ar kitos periodinės pajamos. Jūsų gaunamos išmokos turi būti matomos socialinio draudimo profilyje bei būti juridiškai pagrįstos.